Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találkozzunk így?

Hogy találkozzunk így?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel egyszerűen lehetetlen találkozni. Minden héten legalább egyszer felhív, hogy most éppen mit csinálok, hol vagyok, találkozzunk. Viszont nekem mindig van valami programom, mivel én mindig előtte lévő nap vagy két nappal előbb megszervezem, hogy hova megyek, mit fogok csinálni. Már szóltam neki is, hogy inkább beszéljük meg előre, hogy mikor és hol talizunk, de ő nemet mondott, mert ő jobban szereti a spontán talikat, és ha elhívom pl. péntekre, akkor mindig az a válasza, hogy nem tudja, hogy akkor éppen mit fog csinálni.

De ha éppen itthon, akkor tanulok. Most fogunk érettségizni, én egy erősebb suliba járok, többet kell tanulnom, mint neki.

Akkor mégis hogy oldjuk meg?


2014. szept. 8. 15:11
 1/1 anonim válasza:
Nem muszáj megfogadnod mert lehet hogy nincs igazam de ha minkttőtöknek fontosabb az hogy programom van tanulok vagy nincs kedvem akkor nem ti vagytok az egymásnak való pár de lehet hogy nincs igazam
2014. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!