Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tegnap utaztam a taxiban és...

Becykeee kérdése:

Tegnap utaztam a taxiban és amikor oda adtam a pénzt megérintette a kezem a pasi aki 40éves, nem tudom mire vélni. Előtte 3 nappal amikor hozott haza akkor tök jól eldumálgatunk mire véljem ezt? Mit akar ezzel a tudtomra hozni?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok!
2014. szept. 9. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2014. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát...keress inkább valaki màst!
2014. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz a taxis bácsinak, szeretne veled puszilkodni. Ezt akarta finoman jelezni. Érted?
2014. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
meg akar dugni
2014. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én 23 éves nő vagyok..ha nem lett volna egyértelmű, érdekes ha csak szexuális kapcsolatot szeretne akkor. miért majd két év után akadnak ilyen jelzései? hiszem már két éve használom ezt a szolgáltatást.. és akkor is voltak apróbb zavarba hozó tevékenysége mint pl: néztem magam a vissza pillantóba, ő meg itt, jobban tisztán látod magad, lehajtotta az ülés fölött lévő tükröt én meg vissza csaptam:D aztán mindig tök közvetlenül állt hozzám szia mizus hétvége merre jártál.. Én meg rá néztem kicsit felháborodva hogy milyen kérdések ezek...
2014. szept. 9. 17:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Csöppet túlgondolod a dolgokat.
2014. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és pedig akkor indokold meg!
2014. szept. 9. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon el lehetsz telve magadtól.

Írtad, hogy milyen "jelzései" voltak a te irányodba.. Nos, ezek a jelek a közvetlenség jelei.

Teljesen normálisan viselkedett. Veled még nem fordult elő, hogy véletlenül megérintettél valakit?

2014. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De igen sőt... De neki fontos volt az hogy ránézel szóval kontaktust akart létesíteni amit félig el is kapott,és ő túl kedves ....
2014. szept. 9. 20:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Taxisok, éjjel is dolgoznak.Akit lehet, előbb-utóbb megtekernek. Ennyi.
2016. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!