Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » El kellene mondanom, hogy...

El kellene mondanom, hogy rákos vagyok, vagy csaj szánnának utána?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Akik közel állnak hozzád, azoknak mondd el, másoknak esetleg akkor, ha rákérdeznek, egyébként felesleges, úgysincs közük hozzá...
2014. szept. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jobbulást és minél előbbi felépülést kívánok neked!!

Csak a legközelebb állóknak mondd el, nem tartozik az egész világra.

2014. szept. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

5. Felele Jézus: Bizony, bizony mondom néked: Ha valaki nem születik víztől és Lélektől, nem mehet be az Isten országába.

6. A mi testtől született, test az; és a mi Lélektől született, lélek az.

7. Ne csodáld, hogy azt mondám néked: Szükség néktek újonnan születnetek.

2014. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a közeli családtagjaimnak és barátaimnak mondtam el, csupán ismerősöknek nem... az, hogy hogy állnak hozzád, csak attól függ, TE hogy éled meg... nem írod milyen rákról van szó, milyen műtéten esetleg kezelésen kell átesned, van-e áttét, kezelhető-e vagy sem... nekem méhnyakrákom volt, ami nagy műtéttel (méh kivétel -25 évesen) + sugárkezeléssel járt, mellette ott volt az 1 éves kislányom, tehát szükségem volt a család segítségükre hogy fel tudjak épülni, így butaság lett volna eltitkolni... viszont eszembe sem jutott, hogy esetleg meghalhatok, így nem úgy álltam a dologhoz, hogy jajj de szörnyű nekem, mi lesz majd a lányommal nélkülem stb, hanem mint egy "probléma" amit meg kell oldani, át kell esni a műtéten, kezelésen és kész... mivel nem siránkoztam, ezért soha nem éreztem hogy szánnának miatta, csak tudták hogy segítségre van szükségem, ezt meg is kaptam kérés nélkül... 13 év telt el azóta.. egészséges vagyok... és a lányom mellé mára van egy örökbe fogadott kisfiam is :)- nincs is miért sajnálni... :) - de mint írtam lehet más lett volna a helyzet ha kiderül hogy már nincs mit tenni...
2014. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam el, inkább nekiálltam kék methet főzni.
2014. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!