Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A volt osztálytársaimtól,...

A volt osztálytársaimtól, vagy barátaimtól én mindig gyengébb minőségű ajándékot kaptam, mint amit ők kaptak tőlem, miért?

Figyelt kérdés
Én nagyobb plüss játékot vettem nekik,ők mindig csak kicsit adtak.Volt olyan amelyik megmondta,hogy a kutyája szájából vette ki,vagy attól a Vietnami fiútól kapta aki a barátnőjétől kapta és ő vette ki a kutyája szájából.Később ugyanaz csak egy kártyát adott amíg én többet,jobb minőségűt adtam neki.Na és aztán amikor megnéztem valaki más mit kapott mindenki ugyanúgy csúfolt ki kb.Nem értem őket?Miért csinálják ezt velem?

2014. szept. 12. 14:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Bár azt hiszem a kártyás ajándék volt előbb és később a kutya szájából kivett plüss csak rosszul írtam le.
2014. szept. 12. 14:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szegényebbek voltak, nem szerettek téged vagy a szüleik nem engedtek venni valamit.

Ha ilyen kalapból névhúzós muszáj akándékozás volt akkor teljesen érthető hogy nem valami jó minőségű, nagy, hasznos dolgot kapsz.


Nem lehet elvárni hogy mennyit kapj ha nem beszélitek meg előre...

2014. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, régen ez velem is előfordult. Eltelt egy kis idő, amikore rájöttem, hogy nem szabad drága ajánkékokat venni, csupán nagyon közeli rokonoknak max. Akár egy szerelmi kapcsolat is legyen komolyabb, 1-2 éves min., amikorra megérdemli a kicsit nagyobb ajándékokat.
2014. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom, talán anyagi okai vannak, de ne azért vegyél valakinek drága ajándékot, mert te is olyat akarsz kapni. Az ajándékozásnak nem ez a lényege. A másik dolog, hogy egy ajándék értékét nem az ára határozza meg, hanem az, hogy mennyi gondolatot/munkát/időd/energiát/szeretetet fektetett bele az ajándékozó.
2014. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!