Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális a nővére reakciója a...

Normális a nővére reakciója a kapcsolatunkra? Azok után, hogy nekem jött, mégis mit vár tőlem?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a volt legjobb barátnőm öccsével. Fél éve még a legjobb barátnőm volt, csak aztán tönkrement a barátságunk, pedig előtte elválaszthatatlanok voltunk, együtt jártunk nyaralni, síelni, wellnessezni, bulizni, stb.

Most, hogy kiderült a barátommal a kapcsolatunk, totál megkattant, tegnap nekem jött és úgy viselkedett, mint valami tuskó, vagy mint egy olcsó, hisztis ribi.

Meg a testvére előtt lehordott mindennek, elmondta a legszemélyesebb dolgaimat és ha náluk vagyok, úgy tesz, mintha ott sem lennék.


Oké, nem kell szeretnie, de azt nem tudom elhinni, hogy ennyire nem érdekli a testvére boldogsága.

És elvárja, hogy én kérjek tőle bocsánatot, meg hogy miért mondtam el a barátomnak, ami történt.


2014. szept. 12. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Nyilván nem normális, ezt te is tudod, hadd ne ápolgssuk már evvel a lelked.

Inkább a kettőtök közti szar viszonyt próbáljtáok rendezni. Mi történt mégis, hogy így viszonyul hozzád?

2014. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt már nem lehet rendezni....

Lett egy barátja, ami nem is volt baj. Az már inkább, hogy emiatt totál tönkrement a barátságunk, mert a közös programjainkra is elcipelte a srácot, sose tudtunk egy jót bulizni, mert a barátja féltékeny volt, ha nem vele volt.

Január óta azt vártuk, hogy mehessünk egy külföldi koncertre és fesztiválokra, erre bejelenti, hogy ő mégsem jön, mert a barátja nem örülne, ha elmenne fesztiválozni, a koncert pedig pont a nem tudom, hányadik hónapfordulójukon lesz és ezért megsértődne, ha eljönne velem.

Aztán mivel ő folyton a barátjával volt, a barátaink, barátnőink is elfordultak tőle és amíg régen együtt voltunk népszerűek úgymond, most már csak én maradtam, a régi barátainkkal ő alig beszélget és szerinte én hangoltam őket ellenük.


Aztán jöttek a félreértések, titkolózások egymás előtt és szép lassan megszakadt a kapcsolatunk.

2014. szept. 12. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Jó. Röviden: a csaj ostoba és töketlen papucs. Mindig mást fog a saját szarságai miatt okolni. Én higgadtan elmondani neki egyszer, hogy mindig a pasiját választotta a barátai helyett, ez lett az eredménye. Ha ezt nem látja, arról nem te tehetsz, de előbb a saját portáján kéne söprögetnie és elgondolkoznia magán.


Te is törődj a saját dolgoddal meg a barátoddal, majd fog ő még pofára esni, ha véget ér a kapcsolata.

2014. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!