Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém jött össze az én...

Az öcsém jött össze az én régi csajommal, és mégis én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Futó kaland volt, néhány éjszakás. Engem nem is zavar, hogy együtt vannak, rég túlléptem, nem voltam szerelmes a lányba. Öcsém viszont azóta úgy viselkedik velem, mint akit vérig sértettem. Próbáltam beszélni vele, de nem lehet. Mi a teendő? (Ő is, én is huszonéves, nem "otthon" lakunk.)
2014. júl. 22. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Nekem így hirtelen az jutott eszembe, hogy az öcséd haragszik rád, mert esetleg a lány panaszkodott neki rólad. Talán ő többet képzelt a kapcsolatotokba mit ami valójában volt, és úgy érzi kihasználtad stb...


Nem lehet hogy ezért ilyen a testvéred?

2014. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Nem hülyítettem a lányt, nem szokásom. Néhányszor lefeküdtünk, és kész. Még csak nem is vagyok valami perverz, aki durva dolgokat akart volna az ágyban.
2014. júl. 22. 17:49
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Vagy meg az is lehet hogy fel hogy megint osszegabajoc a csajjal es ezert inkabb tartja a tavolsagot toled....
2014. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ha ettől fél, akkor hülye, már bocsánat. Foglalt csaj eleve tabu, de az öcsém nőjére akkor se hajtanék, ha az az egy lenne a világon.
2014. júl. 22. 18:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a csaj hergelte ellened. Öcséd szerelmes belé?
2014. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy az. Ő az a "csak komoly kapcsolat érdekel" típusú srác.
2014. júl. 22. 18:39
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
ha te már randiztál vele, akkor szerintem gusztustalan az öcsédtől járni ezzel a lánnyal. Nincs elég lány akivel ismerkedhet? Mond meg neki hogy nem illik ilyet csinálni.
2014. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sem normális hogy öcséd összejött vele. Nekem még a barátnőim exei is tabuk, de ez most nem számít. Ti úgymond most "luksógorok" is lettetek. Bocs, ezt még régen hallottam.

Szerintem is meg van a lehetősége hogy a csaj nem tüntetett fel fényesen öcséd előtt. Öcsédet nyilván érdekli hogy melyikőtök az igazi férfi a szemében. Legyen az akár a természetekre vonatkozó vagy akár fizikális..

1.Lehet hogy a csaj kitalált rólad egy két negatív sztorit . Így megnyugtathatja az öcsédet hogy veled szemben ő az ideálisabb férfi, és ő a potenciálisabb partner.

2. A csaj lehet még tőled akar valamit és ezért jött össze az öcséddel. Lehet még érdekled és ezért mond a hátad mögött dolgokat az öcsédnek. Hallottam már ilyenre is példát.

:S

2014. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel a lány. De az öcsémet vissza akarom kapni.


Amiatt nem hibáztatom, hogy összejöttek, egyrészt hidegen hagy (nem többéves, bizalmas kapcsolat volt, csak alkalmi), másrészt ő utólag tudta meg, mibe tenyerelt. Nekem az egészet közös haver mesélte.

2014. júl. 22. 21:15
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Féltékeny rád az öcséd, mert előtte neked volt kapcsolatod a szeretett nővel.

Le kell ülni hárman és megbeszélni. Ezt javasold neki. Nem nézheted levegőnek a nőt, ugyanis ő már az öcséd párja.

2014. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!