Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szívtatok már meg itt (vagy...

Szívtatok már meg itt (vagy más netes oldalon) megbeszélt találkozót?

Figyelt kérdés

Akár úgy,hogy nem ment el az illető,vagy kamu volt a képe és tök más ment,vagy akármi ilyesmi.


Én ma nagyon csúnyán pórul jártam,találkoztam egy sráccal aki magas-jóképű-szuperpasinak írta le magát de képet a legkülönfélébb indokokkal nem küldött.Gyanús volt ezért megkértem két barátnőmet hogy kísérjenek el.A megbeszélt helyen egy olyan tipikus zaklató kinézetű gyerek állt ezért odaküldtem az egyik barátnőmet,hogy kérdezze meg,hogy "Te vagy XY aki ZX-et várja?".Mivel ő volt,udvariasan megmondta neki barátnőm hogy eltörtem a lábam,azért nem tudtam elmenni.Aztán tiltás-törlés mindenhonnan.Szerintem korrektül jártam el az ügyben,ő is sejthette,hogy nem fogok repesni az örömtől amikor lebukik.Ti jártatok már pórul neten megbeszélt találkával?Azok sztorijai és érdekelnek akik mást állítottak magukról és lebuktak.Hogy reagált a másik fél?



2014. szept. 13. 16:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Én nem vagyok egy ósdi típus, tényleg imádom a modern technológiát, sőt még ha a barátnőm ott van mellettem, általában akkor is viberezünk :-P Na de, hogy a neten ismerkedjek az szóba sem jöhet. Ezt nem tapasztalatböl mondom. Csak én már annyira meg lettem félemlítve, hogy ki sem merném próbálni. A sulinkba van egy tanár aki minden órán szóba hozza a virtuális világ veszélyeit.

Ez persze nem azt jelenti, hogy nem szoktam levelezni senkivel aki rám ír. Még szép, hogy szoktam, de azért óvatos vagyok. Egyszer kaptam egy üzenetet: az illető barátkozni akart velem. Gondoltam, miért ne? Már az első levele szimpatikus volt. Akkor lett elegem belőle mikor az egyik üzenetében ezeket a kérdéseket írta:

Hol laksz?

Melyik suliba jársz?

Van pasid?

Hova jársz gyakran?

Természetesen ezeket nem így egybesűrítve írta, hanem néhány mondatot írt elé. Azonnal letiltottam.

NETEN NEM SZABAD ISMERKEDI! Sosem tudhatod ki ír neked!

2014. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is ha ismerkedek óvatosan.Konkrét dolgot nem mondok amiből felismerhetne az illető.Én okosabb vagyok,előbb én kérdezek.Viszont volt hogy ugyan azt a várost írta,mint ahol tényleg én lakok.Na akkor mondtam én másik várost.

Az,hogy hol laksz,melyik suliba jársz ebből még azért nem lehet megtudni semmi konkrétat.


Viszont ha leírod a külsődet,kedvenc helyedet,helyet amerre laksz (központ vagy kertvárosi rész),suli, 6 kor sétáltatok kutyát, 2 tigriscsíkos boxert x parkban.


Na akkor már ki is figyelhet az illető.


Szóval csak óvatosan.


Tényleg nem lehet tudni,hogy kivel van dolgunk.

2014. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!