Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőtől elvárható,...

Legjobb barátnőtől elvárható, hogy segítsen pakolászni, előkészülni a szülinapi bulimra?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel beszéltem és azt mondta,hogy nem tudja,hogy ér a bulira,lehet csak este jön ki.Mi már 4 óra körül megyünk vásárolni utána meg előkészíteni a terepet.Kicsit össze rámolni a kertben stb. Én arra gondoltam,hogy ő velünk jönne 4 óra körül segítene mindenben( húgom barátnője is jön velünk,meg segít) Fordított esetben én megtenném ugyan ezt.

Viszont telefonba nem akartam ezt előhozni.Így ma találkozok vele és megmondom neki,hogy én hogy terveztem ezt. Sőt azt is szeretném,hogy ott aludjon velünk.Én úgy gondolom mivel legjobb barátnők vagyunk ezt simán meg kéne hogy tegye.Reggel segítene össze pakolni.Mi haza vinnénk másnap ahogy össze pakoltunk.


Ha esetleg nemet mond a pakolásra meg az ott alvásra mit tegyek?

Nekem ez nagyon rosszul esne.Oké nem vagyunk kisgyerekek.Csak akkor is ennyit nem tudna bevállalni.


Én egy szimpla barátnőmnek megtettem azt egy bulinál ,hogy előbb megyek és segítek mindenben illetve nála aludtam és másnap reggel segítettem össze pakolni aztán kivitt az állomásra.Pedig ő nem a legjobb bnőm volt,mert legjobb barátnőkért elég sok mindent megteszek.


2014. szept. 13. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem várható el, persze jól esik az embernek, de nem elvárható.

A te bulid lesz, te szervezed, oldd meg eszerint.


Bár itt a döntő dolog az lenne, hogy miért csak később ér oda.

2014. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Legfőképpen azért várnám el,mert az ő ötlete volt,hogy házi buli jellegű legyen.Mi discoba szerettük volna,hogy olcsóbban megússzuk.De a meghívottak nagy számban azt mondták ők is szívesebben jönnek házibuliba mint discoba.Így az lett,mondjuk találtunk helyet a bulira ingyen.Szóval az sem elhanyagolható.A másik,hogy ami miatt elvárnám,hogy én is nagyon sokszor segítek ha van náluk vmi össze jövetel vagy pl szilveszterkor.


Mivel legjobb barátnőm és sokat segítek neki,én is elvárnám,hogy ebben segítsen.Abszolút nem kérek sokat szerintem egy legjobb barátnőtől.


De amúgy tegnap este beszéltem vele és mondta,hogy oké velünk jön és ott is alszik meg segít mindenben,ő is így gondolta.Nem volt kérdés.Csak nekem délelőtt annyira úgy adta elő,hogy ő csak a bulira és jön bulizik egyet és megy is majd haza.

Azért írtam ki a kérdést,mert kicsit elbizonytalanodtam,hogy amilyen kapcsolat van köztünk erre nem lenne képes.De most már tisztáztam vele és minden oké :)

2014. szept. 14. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!