Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legbunkóbb dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legbunkóbb dolog, amit elszenvedtél életed során? Akár extől, baráttól/barátnőtől, stb?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 02:40
1 2 3
 1/23 Mr. Truth ***** válasza:
98%

Felrekurt a barátnőm az én ágyamban az én haverommal és megittak közben a soromet.

A lányt nem bánom mert benne volt a k**vavér. A sör volt itt a bunkosag

2014. jan. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Amikor az exem a világ legkülönfélébb módjain alázott meg.... nem akarom felsorolni, de volt sok, itt egy light-osabb:nem jött el a ballagásomra, mondván, majd ha vmi fontosabb lesz.....
2014. jan. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
:D
2014. jan. 23. 02:48
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

' Az általad elküldeni kívánt szavak/

mondatok fennakadtak automata

trágárságszűrőnkön! Moderátoraink meg

fogják vizsgálni korábbi és ezutáni

hozzászólásaidat, indokolt esetben a

hozzáférésed letiltják. Kérjük, vedd

figyelembe a szabályainkat és azoknak

megfelelően használd az oldalt!' pedig csak 1mondatot irtam le. szerintem nyertem :DD

2014. jan. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ilyen téren az egyik "ex" volt a nyerő.

Már épp szétmenőben voltunk,amikor küldött egy levelet,amiben annyiszor és úgy rúgott belém,ahogy csak tudott.

Csakhogy én nem olyan vagyok,aki ilyenkor elkezdene vagdalkozni.

Megköszöntem mindent,sok jót kívántam neki és elköszöntem.

Aztán elmondta,hogy azért volt,mert azt hitte,hogy 1-2 leírt mondatommal neki üzentem,mert figyelte,hogy miket írok neten.

Elmondtam,hogy nem,aztán bocsánat kért és mondta,hogy reméli,hogy azért nem gondolom dilisnek.

Ááá,deeehoooogyiiiis :D

2014. jan. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem a ballagás az hülyeség. Kinyírnak egy rakat virágot, majd ostoba dalokat énekelve körbecipelik őket az iskolában.
2014. jan. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Grim13 ***** válasza:
megitta a söröd ? fck ... én lelőttem volna! amúgy részemről a legdurvább az szintén egy ex volt, egy hónapon keresztül sms-ezett hogy felvágja az ereit, vonat elé veti magát ha nem megyek vissza, végül meguntam, szóltam a szüleinek, ők hívtak másnap hogy begyogyszerezte magát, nem lett semmi baja... aztán járni kellett vele piszomokushoz hogy megértessem vele hogy miért szakítottunk, elvett az életemből heti 2 órát egy hónapon keresztül! illetve a történet elején ugy nézett rám a fél város aki ismerte hogy mekkora szemét vagyok hogy öngyilkossági kísérletbe taszítottam :D amúgy kedves lány csak jelenleg az egyetlen pozitívum hogy nem tartom vele a kapcsolatot
2014. jan. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Évfordulónkon vettem egy tokaji asszút a barátomnak. Sajnos nem voltam valami gazdag akkoriban, ő elhívott a város legdrágább éttermében és én nem akartam ezt valami 1000 ft értékű dologgal viszonozni (mert ennyi pénzem volt össz-vissz). Szóval kunyiztam a mamámtól pénzt egy nagyon finom tokajira, mert szereti a fehér borokat.

Mikor odaadtam neki, akkor azt mondta, hogy ő kitette a lelkét is értem én magam ajándékom meg ezzel a borral? (mert a száraz borokat kedvelte a tokaji meg édes volt)


Annyira sírtam, mert nem gondoltam, hogy ez lesz belőle, azt hittem szereti a tokajit.

2014. jan. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés.
2014. jan. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Na, túltettem magam rajta.
2014. jan. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!