Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hiányzik.

Mit tegyek? Hiányzik.

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel már 2 hete nem beszéltem és hiányzik az,hogy beszélgessek vele,de hát ő nem keres engem én meg várom,hogy keressen hiszen mindig én kerestem őt. (Régebben legjobb barátnők voltunk,napi szinten beszéltünk,de az utóbbi időben nagyon eltávolodtunk egymástól,mert szerintem ő már nem akarja/akarta ezt a barátságot.)
2014. szept. 13. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én már lassan négy éve nem beszéltem a volt legjobb barátnőmmel. Nagyon szerettem őt, de egyre elviselhetetlenebb dolgokat csinált és egy idő után csak arra kellettem neki, hogy vegyek neki dolgokat csináljak meg neki ezt meg azt...egyszóval csak kihasznált és többször a képembe hazudott. Ennél fogva én magam szakítottam meg vele kapcsolatot. Iszonyúan fájt és majd egy évig szenvedtem, depressziós voltam miatta, hiszen 5 évig voltunk legjobb barátok, életem talán legszebb öt éve volt. Nagyon fájt a hiánya, de lassan beletörődtem, hogy egy idő után már nem barátként tekintett rám, hanem csak egy ismerőse voltam, akivel néha meghívathatja magát valamire, akitől szivességet kérhet.... Ezt én felismertem és tovább léptem.


Hogy mit tegyél? Ha fontos neked a barátsága, akkor írj neki és mond el, hogy hogyan érzel. Tudom, sablon szöveg, de első lépésnek ez lenne a leglogikusabb és elég sokszor be is válik...már akinél, nálam sajna nem, bár ugye mint mondtam nálunk már voltak bajok.

Ha ezek után is elutasítóan viselkedik, akkor viszont tovább kell lépned. Fájdalmas lesz, de az idő majd begyógyítja a sebeket :)

2014. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!