Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy ne akaszkodja...

Mit tegyek, hogy ne akaszkodjak rá a haverjaimra?

Figyelt kérdés

Elég kevés haverom van mert nem vagyok jó ismerkedésben, és így hajlamos vagyok ráakaszkodni némelyekre, és látom rajtuk hogy sokallják amennyit rajtuk lógok, írok nekik facebookon.

Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan viselkedjek velük? Egy adott ember nincs fent túl sokat interneten, de mondjuk facebookon milyen gyakorisággal írhatok rájuk, mobilon milyen gyakran hívhatom őket fel?

Kihívni meg nem nagyon tudom őket, messze vannak.


2014. szept. 20. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
ubul te vagy az ?
2014. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez velem is előfordult már nagyon szerettem volna ha ez a valaki lesz a legjobb barátom. Próbáld meg azt (gondolom sulis vagy) hogy suliban beszélgetsz velük de talán van olyan ismerősöd is akiről azt hiszed hogy hülye aztán kiderül hogy nem és tök jó barátok is lehettek. :) Otthon tanulj meg foglalkozz egy kicsit vmi mással majd ezután menj fel facebook és várj egy picit (max. 10 perc) hátha esetleg ő ír rád. Ha nem akkor ráírhatsz de ha azt látod hogy b. 5 percenként ír vissza (én is csináltam már ha le akartam koptatni vkit) akkor szerintem hagyd békén. Pl. bocsi megyek segíteni anyának vagy tv nézni mert a kedvencem megy... De semmiképpen nem kérd számon! Az nagyon rossz. Ha mondjuk jól elbeszélgettek akkor felhívhatod vagy ha vmi olyan történt veled amit szeretnél elmondani akkor nyugodtan felhívhatod de csak azért hogy beszéljetek valamiről annak nincs sok értelme. Írj még nyugodtan! :)
2014. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!