Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan NE akaszkodjak a pasimra túlságosan?

Figyelt kérdés

Sokszor mondom, hogy találkozzunk hétköznap is, pedig kb sose jön össze, ilyenkor mindig megfogadom, hogy nem "kezdeményezek" többször, mert úgyis pofára esek.


A másik, hogy ha nem vagyok vele, akkor tök szomorú vagyok, zavar, hogyha neki programja van, nekem meg nincs mit csinálnom, féltékeny is vagyok néha, stb... Hogyan változtassak ezeken?


2013. jan. 9. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak hétvégén találkoztok? Mióta vagytok együtt?
2013. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
fogadd el hogy neki is meg neked is van saját életed, egymás nélkül is:)
2013. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

az még nem ráakaszkodás, h hétköznap is látni akarod, a ráakaszkodás az, h nem hagysz neki saját teret

ilyenkor menj el te is a barátnőiddel valahova, ahelyett, h otthon szomorkodsz

2013. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Általában hétvégente. Hamarosan nyolc hónapja vagyunk együtt. Ha hétköznap találkozunk, akkor az annyi legtöbbször, hogy ha itt száll fel a buszra ahol lakom, és várnia kell, és nekem sincs suli, akkor addig vele vagyok.


Nekem ma sokáig volt órám, bár lehettünk volna együtt vagy 20 percet (úristen de szánalmas vagyok...), de máshol szállt fel, mert hideg van, nem akart a hidegben állni, tökéletesen megértem, csak valahogy mégis szarul esik, hogy kinézek az ablakon, látom a buszt amin ül, meg tudom, hogy állandóan kb az 5 km-es körzetemben van, és mégsem vagyunk együtt...

2013. jan. 9. 20:22
 5/18 A kérdező kommentje:

Meg van egy osztálytársa, egy lány, aki bele van zúgva, bár állítólag most barátja van, de már vallott szerelmet a barátomnak konkrétan, és körülbelül hányingert kapok a gondolattól, hogy ott van mellette egész nap... Nem csal meg a barátom, meg elvileg csak barátok, és nem tetszik neki a csaj, de engem akkor is bosszant... És mikor mondja, hogy mennyit nevettek suliban meg stb, rögtön arra gondolok, hogy azzal a lánnyal milyen jól elvannak... Emelett meg bosszant, hogy én nem élvezem így, görcsölök a dogáim miatt, rohanok egyik óráról a másik faktra, stb.


Most ez tök rosszinudalúan hangzik, amiket itt leírok, de én örülök neki, hogy boldog, meg jó kedve van, de valahogy bosszant, hogy én meg most vagyok a depis korszakomban, amikor az Ariel reklámon is sírni tudnék, és még ez rátesz, hogy neki jó minden, a nyomulós liba ott gágog körülötte egész nap, én meg viszonylag alig vagyok vele...:S Nagyon önző dög vagyok?:/

2013. jan. 9. 20:28
 6/18 anonim ***** válasza:
Ahha... Hát ne legyél túlzottan féltékeny, mert azt fogja hinni nem bízol meg benne eléggé, és az azért nem esne neki jól szerintem.... Hétköznap egyáltalán nem? Hát nem tudom... én is így voltam a pasimmal (2 hónap) és mindenki azt szajkózta, hogy azért nincs rám több ideje mert nem is akarja hogy legyen... persze ezt nekem hiába mondták... még most sem így gondolom... nem ért rá és kész és nem kell mindig egymáson lógni. Valójában azonban én többet szerettem volna vele lenni... ha van külön programja csinálj te is magadnak! Meg aztán ezt elsősorban vele kellene megbeszélned! Rólatok van szó mondd el neki azt amit itt leírtál! ;)
2013. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne kérd olyanokra, hogy mindenféle kacatot vegyen meg neked, meg ne hőzöngj, hogy vigyen vacsorázgatni jópézé amit persze neki kellene kifizetnie.
2013. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló! Ez most komoly? Az a csaj aki ezt csinálja az csak kihasználja a pasiját!!!!! :D Mindig meglep mikor kiderül hogy ilyenek tényleg vannak... engem meg kifejezetten zavar ha bármilyen formában is költ rám egy pasi.... :/ mert nem várom el és kellemetlenül érzem magam... :D
2013. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Dehogy várom el, hogy költsön rám... Még nekem kellemetlen picit ha meghív vagy valami...


Elhiszem, hogy megy ide-oda, meg dolga van, bár párszor úgy tűnt, mintha csak mindenféle kifogásokat keresne, pont ezért fogadtam meg minden egyes alkalommal, hogy nem kezdeményezek többet, de mégis, ahányszor látok rá egy kis reményt, hogy akár öt percet vele lehetek, rögtön hívom vagy írok neki... Az ő illatú állatkámmal alszok, stb. ez beteges:/

2013. jan. 9. 21:03
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem beteges... csak szereted... :/ Én is így vagyok most... :( Beszéljetek! Én is azt fogom tenni!
2013. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!