Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sose lesznek hosszútávon...

Sose lesznek hosszútávon barátaim?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm nem keres már mióta,vagyis egyetemre került és le se szr. Pedig rendes volt velem nagyon kb. az egyetlen olyan barátom volt,akinek bármit elmondhattam. Keressem? a múltkor kerestem,de nem nagyon érdekelte.. vagy várjak? igaz nagyon hisztis vagyok elég nehéz az életem és ezt is megosztottam vele. de kezdek már kiakadni,hogy senki se tud tartósan mellettem maradni..
2014. szept. 21. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

ha csak az egyik barátnőd nem keres, akkor miért nem keresed a többit?

amúgy lehet nem ér rá mert sokat kell tanulnia, hétvégén próbáld keresni, lehet több sikerrel jársz, de az se biztos :/


amikor "múltkor" kerested, akkor hogy rázott le?

2014. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hűt kedves volt csak nem kérdezett meg nem érdeklődött meg alig írt valamit 20 percente.. de egy van még rajta kivül és ennyi.. de mindneki ezt csinálja,hogy előbb utóbb szark a fejemre.
2014. szept. 21. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
értem, és ahova te jársz gimibe nem keresel/találtál új barátokat?
2014. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy suliba/szakközépbe stb , bocs csak m már fáradt vagyok xD , lényeg, hogy ahova jársz..ott
2014. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!