Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet két ellenkező nemű...

Lehet két ellenkező nemű ember egymás legjobb barátai, ha mind a kettő hetero?

Figyelt kérdés
Van fiú-lány barátság, ami sosem megy túl a barátságon?

2014. szept. 20. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajnállom de ez igy letetetlenségtelen. Vanak dolgók amik nem lehetségesetek. Ez is egy ilyen dológ. Ezt egyszerű modon sem lehet ,megteni nem hogy más hogy.
2014. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van
2014. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. De millió amcsi film szól erről, és mindben dugással vegyített a történet, mígnem öreg korukra egybekelnek.
2014. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha legjobb barátok és ráadásul mindkettő többet is érez barátságnál, az kész főnyeremény.

Ellenben ha csak az egyik szerelmes a másikba, akkor az teljes káosz és katasztrófa.

2014. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem több is van. Nem leszel minden lányba szerelmes és nem lesz minden lány szerelmes beléd, de vannak olyanok akikre számítani lehet és jókat beszélgetni
2014. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az 1. válaszoló komolyan gondolta ezt az írásmódot? Egyébként szerintem lehetséges. Még nem találkoztam hosszabb ideig vele, de biztos van olyan.
2014. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van. Személyes tapasztalat.
2014. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legjobb barátom fiú, egyikőnk sem akart eddig többet a másiktól. Úgy szeretjük egymást, mint két testvér, belsőre szinte teljesen egyformák vagyunk, külsőre is hasonlítunk. Kitaláljuk egymás gondolatát, befejezzük egymás mondatait....

Szóval igen, szerintem van.

2014. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Kell hozzá egy-két csalódás, viszonzatlan szerelem, de egyeltalán nem lehetetlen.



Az biztos, hogy rengeteg embernek nem jön össze a dolog, de szerintem önkontroll, emberismeret, és tapasztalat kérdése.


Amíg nem szívtam meg a barátságból szerelem szituval, "beleestem" több barátnőmbe is. Miután rájön az ember, hogy a barátság nem feltétlenül jár kölcsönös testi vonzalommal, vagy egyszerűen nem lehetséges párkapcsolatot kezdeni a kiszemelt baráttal/barátnővel, nem igazán lesz igénye erre.

2014. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy van ilyen.

Aztán egyszercsak véletlenül összejöttünk :D

2014. szept. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!