Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » El fogom veszíteni a legjobb...

El fogom veszíteni a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Általános iskola óta egy osztályba jártunk azaz 8 évig.Nagyon jóban voltam két lánnyal de úgymond ők voltak ketten a legjobb barátnők.Aztán így 6 végére egészen 8-ik végéig elkezdett romlani a kapcsolatuk,és én voltam jóban az egyik lánnyal,rengeteg mindent csináltunk együtt,mindennap beszélgetünk hülyéskedünk.Aztán ugye középiskolába mentünk amit most kezdtünk,de nyáron rengeteget találkoztunk,együtt voltunk lent egy hétig a rokonainál,elmentünk vásárolni stb..Ahányszor feltett egy képet mindig oda írta pl hashtagbe(hülyén hagngzikxd),hogy bff ami nekem nagyon sokat jelentett,mert egyszer még 7-ik elején amikor nem ő volt a legjobb barátnőm az osztály kiröhögött,hogy nincs legjobb barátom,nekem pedig nagyon rosszul esett.Azóta én féltem is,mert soha nem hittem,hogy vaalki legjobb barátja leszek.A kedvenc bandánkat is együtt szerettük és ehhez is rengeteg emlék kapcsólódik.Aztán elkezdődött a suli és ő egy másik iskolába ment ami tele van ismerőseivel,és egy lány is van ott akivel már nyáron elkezdett beszélgetni.Nekem eléggé szarm,mert első nap a suliból bőgve jöttem haza,mindenkinek már volt barátja fotózkodtak én meg egész nap egyedül ültem.Olyan barátaim még msot sincsenek,mint neki,hogy egy csomót együtt lógnak már most.Szóval ezzel a lánnyal is rengeteget beszél,és neki olyanokat mond amit nekem soha.Ha én írtam,hogy szeretm soha nem írta vissza.Neki mindig megmondja.Feltölt vele közös képeket és kiírja,hogy best friend.Ő is,meg a másik lány is.Egyik nap elmentem velük közösen vásárolni,mert én csak vele akartam találkozni,de mondta,hogy nem lenne-e baj ha ő is jönne,és nem akartam bunkó lenni ezért eljött az a lány is de azelőtti este is le akartam mondani és sírtam is.Jól elvoltunk végül,de most megint ugyanezt csinálják,és a következő alkalomra is fog jönni a lány.Nagyon rosszul esik,hogy én már sosem tudok semmit kettesben csinálni a "legjobb barátnőmmel"?Nagyon szomorú vagyok,ő életem első igaz barátnője akivel ennyi emlékem van.Mindennap még kint lógnak a városban a barátaikkal,mert pont a városközpontban van az iskola én meg egy két várossal arrébb vagyok.Szerintetek mi lesz ebből?Az a lány sokkal több időt tölt vele,úgy látszik jobban is kedveli.Csak neki nem jelent semmit az,hogy engem 8 éve a másik lány meg 3 hete ismeri?Üzeneteimre is már alig ír vissza,sosem írna semmi bíztatót,még ha én írok is neki.Engem soha meg nem kérdezett,hogy van-e kedvem átmenni hozzá,igaz én sem,de ez egy másik hosszú sztori,ami nem vele kapcsolatos.Most hétvégén meg ott fog aludni annál a lánynál :) És marha szar érzés,hogy nekem nem marad majd senkim.

2014. szept. 19. 17:41
 1/6 anonim válasza:
Lehet hogy azt érzed hogy ő az igaz barát de az ilyen nm barát..Én is monst lettem 9.es és én abba a szerncsés helyzetbe kerültem hogy azzokal járok egy osztályba ismét akiket 13éve ismrek vagyis velök nőttem fel és imádom őket de viszont voltak olyan barátaim is 8évig akiket elvszítettem mert nem tartjuk a kapcsolatot pedig a ballagáson sírva igértük meg egymásnak hogy nem veszítsük el egymást soha és most egy szót nem beszélünk.:( próbálj meg barátkozni többiekkel hagy lássa hogy neked is vannak barátaid.:)) remélem segítettem és bocsi a helyesírásért.:// 15/L
2014. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálok barátokat szerezni,ma is feltöltöttem egy képet és másik lánnyal,de mivel nem vagyok annyira jóba velük nem írtam alá semmit csak smileyt,erre ő feltölött a lánnyal egy képet csupa szívecskékkel:)
2014. szept. 19. 18:15
 3/6 anonim válasza:
1. vagyok és ha beszélnél vele?? vagy hívd ki sétálni és kérdezgesd az új sulirol stb..próbáld meg ha meg nem jön ki akkor tényleg nem igaz barát...
2014. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én meg úgy jártam, hogy együtt mentem a legjobb barátommal középbe, és ott osztályon belül történt nagyjából ez...

Amúgy nyugi elég nagy esély van, hogy elveszted.

2014. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
megint első vagyok..sajnos észre vettem én is hogy akikel együtt mentem suliba barátaimat kezdem én is elveszíteni mert talált nálam jobbat....://
2014. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is nem azon múlik a barátság hogy hány és milyen képet töltesz fel, meg mit kommentelsz. Nem attól barátnők hogy felraktak 100 közös képet. Lehet hogy épp így akarnak barátkozni, de nem jelenti azt hogy máris örök barátok.


Velem is volt már olyan hogy iskolát váltottam, és megígértük egymásnak a legjobb barátnőmmel hogy minden nap beszélünk, még találkozunk, barátok maradunk stb, ráadásul a két iskola ugyan abban a városban van, így nem is képtelenség, mégis, már nem is köszön nekem. Első évben még beszéltünk sokat ha összefutottunk, következő kb 2 évben már csak pár percet, aztán nem is láttuk egymást. Most 9.ben jött át ebbe a suliba ahová én járok, és észre se vesz. Szerintem fogadd el hogy el kell válnotok egymástól, van sok szép emléketek, de lesz is még bőven, ismerkedj másokkal. Én elég antiszociális típus vagyok, mégis sikerült új barátokat találni a suliban, aztán két év barátság után mindenki utált engem, tavaly megint barátok lettünk, teljesen átformálódott az egész osztályközösség, ez így normális.


Hidd el menni fog, és nem baj ha esetleg csak 1 hónap múlva találsz barátnőt, elvégre lehet hogy még 10 évig megmarad a barátság miközben a most kialakult 3 hetes barátságok már rég eltűntek :)

2014. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!