Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes ennyi idő után békülés...

Érdemes ennyi idő után békülést kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több mint egy éve találkoztunk utoljára, azóta nincs köztünk semmilyen kapcsolat. A barátságot én szakítottam meg vele, de azóta is nagyon hiányzik és rájöttem hogy hiba volt. De nincs merszem keresni őt mert félek hogy már nem kellenék neki. El lehet felejteni ennyi idő alatt egy barátságot?
2014. szept. 22. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az idő nyomot hagy mindenen. Ennek ellenére próbáld meg. És írd meg a történetét, hogy mi lett.

(félig-meddig hasonló cipőben járó lány)

2014. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, el. Egy év alatt sok minden történik, teljesen külön életet éltek. Velem is volt ilyen, én egy-két hete írtam rá, hogy mi újság vele, meg a vőlegényével, nagyon slampos beszélgetés volt. Szinte csak én kérdeztem, ő meg unottan válaszolgatott. Kicsit flegma is volt...foglalkozz azokkal, akik ott vannak neked, nyilván oka volt, hogy megszakítottad a kapcsolatot.
2014. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!