Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátságot kezdemé...

Hogyan kell barátságot kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel rengeteget beszélgettem fészen és nagyon megkedveltem.Szeretnék vele barátkozni és találkozni.Személyesen nem ismerem,de sokat tudok róla.Orvos és már 1-szer személyesen beszélgettem az anyukájával.És az exem anyukájának a jó barátnője.27 éves.

Nagyon megszerettem.Hogyan hozzam fel neki a témát? Több mint 1 éve ''ismerem.,, 19/L


2014. júl. 25. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el vele újra beszélgetni, és javasolj közös programot.

Azt is elmondhatod neki, hogy mennyire jól esett vele beszélgetni. :)


/A környezetemben nem megszokott, hogy ilyen korkülönbséggel megértik egymást a nők. Hogy találtad meg vele a hangot? Ha nem tolakodó a kérdésem./

2014. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írd meg, hogy ha nincs ellene kifogása, akkor szeretnél személyesen is találkozni vele. Aztán beszéljetek meg egy újabb találkozót, ha mindketten jól éreztétek magatokat. Azt gondolom tudod, hogy ne mássz rá nagyon, inkább mondja meg ő, mikor szeretne találkozni megint.

Sok sikert, drukkolok!

2014. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szakított velem a barátom és ő tartotta bennem fészen a lelket napi szinten,sőt még Szenteste is.

Amúgy úgy kezdődött hogy bejelöltem.Majd később megírtam neki hogy sokat jót hallottam róla meg ismerem az anyukáját.Aztán elkezdtünk beszélgetni az exemről.Majd írta nekem bármikor nyugodtan írhatok neki.

2014. júl. 25. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!