Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Próbáltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Próbáltatok már szakítás után békülést kezdeményezni? Megérte?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy békülni akar, megvárnám én, hogy ő keressen, de olyan nehéz, nincs türelmem...
2012. júl. 16. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
jusson eszedbe mért szakítottatok.Ne ess kisszivem 2x ugyanabba a hibába :)
2012. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Akivel szakítok azzal már akkora gondok voltak, hogy megbeszélni sem tudtuk. Így nem is lesz békülés és visszafogadás.
2012. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami már egyszer nem ment annyira,hogy szakítani kellett,másodszorra se lesz jobb. Kutyából nem lesz szalonna. A vége,az nekem vége is marad. Hiába rossz,de ha már szakítottunk onnan már semmi se lenne a régi,mint az elején..:)
2012. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De miért kellene minden a régi legyen? Épp ez a lényeg, hogy ne legyen olyan...hanem sokkal jobb. Szerintem egy próbát mindig megér, de ha biztosra tudod hogy békülni akar próbáld meg kivárni, amíg ő kezdeményez, csak utalj rá, vagy adj biztató jeleket, hogy neked sem lenne ellenedre. Nehéz várni, de ha tényleg szeretne békülni lépni fog, természetesen számít, hogy ki szakított, ha te akkor lehet, hogy jobb ha a békülést is te kezdeményezed.
2012. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!