Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok aranyos, vicces vagy...

Tudnátok aranyos, vicces vagy érdekes kommenteket írni?

Figyelt kérdés

A halálomon vagyok. 2 napja betegen dolgozok... Ettől a kedvem se jó, tiszta idegzsák vagyok néha. A metrón meg majdnem rámfeküdt egy pasi. Most mértem először, 37,6 csak, nem láz, de kb úgy érzem, mintha 42 fok lenne.

Írnátok valamit, hogy felviduljak, meg ne erre gondoljak? Ha összefüggéstelen gondolatok is azok, az is jó.

Amúgy hogy vagytok és hogy telt a napotok?


2014. szept. 24. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak boldog könnyek, fájó mosolyok, mindig lesznek szerelmek, míg a föld forog. Az élet szép, de élni tudni kell, az élet egy harc és benne győzni kell!

Anatole France

2014. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az élet szép. Viszonylag.

Vavyan Fable

2014. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Az élet szép. Higgy nekem. Megéri, hogy megszüless, még ha fájdalmas is olykor. (...) De mindig tartsd eszedben, kis barátom, hogy holnap megvirrad, és új nap kezdődik. Az élet sehol nem áll meg. Ne zavarjanak meg azok a nyomorultak, akik úgy meghúzzák a lelküket, mint a hátizsák száját. Az ember olyan, mint a fa. Virágzik, gyümölcsöt hoz, lehullatja a levelét, aztán kezdi elölről.

Alkyoni Papadaki

2014. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ülj be az ágyba egy forró teával és pihenj! Holnapra jobb lesz. Vagy nem. :/ Gondolj arra, hogy vannak olyanok, akiknek most sokkal rosszabb. Ettől neked nem lesz jobb, de legalább így átgondolod, hogy megéri-e panaszkodnod.
2014. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ma szerdai napom volt. Még alig két óráig szerda lesz. (Erdély) Fárasztó volt és átlagos. Ahogy hazaértem és eldőltem az ágyon egy fél percre elaludtam. :S

Olvass vicceket! Nézz filmet! Aludj! :D

2014. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én is beteg vagyok. Ezért ma megnéztem néhány bugyuta vígjátékot, és ezt a számot hallgattam folyamatosan: http://www.youtube.com/watch?v=yRFyKRlPfEg :D

Nem tudom, mi bajod, de ha csak egy kis megfázás, ne akadj fenn rajta, tudod, ami nem öl meg, megerősít. ;)

Rossz napjai mindenkinek vannak, foglald le magad vidám dolgokkal:)

2014. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nézz ilyesmi videókat:

[link]


A lényeg, hogy olyan videó legyen, amiben emberség van, emberek segítenek egymásnak. Nekem ez gyakran jó érzést ad.

2014. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ettől mindig jobb kedve lesz az embernek, és erősebbnek fogja érezni magát. vagy nem [link]
2014. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
38,1 :(
2014. szept. 25. 00:08
 10/19 anonim ***** válasza:

ha ez nem dob fel akkor semmi..:'DD


https://www.youtube.com/watch?v=86dBZpJrNsg

2014. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!