Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy vehetném rá az ismerősöm,...

Hogy vehetném rá az ismerősöm, hogy húzza le a WC-t, ha nálam van?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm, aki nagyon közeli kapcsolatban van velem, mindig ha átjön, pisil, de nem húzza le a WC-t.

Eleinte az volt hogy órákig nem mentem be, amikor már kellett bementem és akkor vettem észre és ott bűzölgött a retyó.


Rengetegszer szóltam egy idő után, hogy húzza le, legyen szíves, mindig mondta oké...


Aztán ha láttam bemegy a WC-be, kijön percek múlva, de nem hallok WC öblítés hangot, megkérdeztem " Lehúztad a WC-t?" - ami annyit jelent, tudom, hogy nem húztad le, ezért legyél annyira aranyos, menj vissza és pótold ezt! Erre azt mondja, lehúzta (és volt, hogy zokon is vette). És órák múlva látom, hogy ott a húgy és a papír a WC-ben.


Most már úgy oldom meg, hogy ha kijött, bemegyek, mintha pisilni mennék és lehúzom.


Nem értem ez miért ekkora ügy neki... Érteném, ha lusta volna kezet mosni, de az az egy mozdulatból álló wc lehúzás? Ezt suliban se értettem általánosban, hogy miért kell otthagyni a kakit/pisit közszemlére?

Ráadásul ez az ismerősöm 50 is elmúlt és nem egy szenilis emberke, tudja jól mi van, csak nem értem a wc lehúzás miért esik nehezére...


Ha a szép kérlelésre nem hallgat, a jelzésnél besértődik, mit tehetnék ez ügyben? Az a gond, hogy zavar, mert ha magánál csinálja, nem érdekel, ő lakása, de szerintem ez így, hogy nem is magánál csinálja, illetlenség, plusz ez nagyon kisgyerekes.


Ti mit tennétek a helyemben?



2014. szept. 26. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Elég érdekes, mert ha már a konkrét szóból sem ért, akkor csak van valami zűr a fejében. Vajon otthon is ezt csinálja?

Mert nekem pl. a sógornőm nem szokta rendesen lehúzni maga után a wc-t. A "nem rendesen" alatt azt értem, hogy ha csak pisilt, akkor volt, hogy le sem húzta, vagy épp csak picit nyomta meg a billenőt, hogy mégis csorogjon valami víz. Felvilágosítottam, hogy ha nem kap elég nyomást, akkor a wc papír felhalmozódik és eldugul a lefolyó, ezen kívül mi nem ezen spórolunk. És tudod mi a röhej? Hogy Németországban él, háromszor annyi fizetésből mint mi. Náluk olyan picire van állítva a nyomás a klotyóban, hogy reggel a szart alig lehet lehúzni. Még ha le is megy nehezen, a papír általában fent úszkál. És erre komolyan én sem tudok mit mondani. Én még azt is utálom, ha valaki nem hajtja le a wc tetőt, nem még a termékét is nézegetnem kell. Mi más ez, mint igénytelenség?

Talán hivatkozz Te is a a dugulásra, vagy hányj egyet az ölébe. Nem tudom.

2014. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Addig nem engedem ki a klotyóból, amíg le nem húzza. Gyerekes probléma gyerekes megoldása.
2014. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Á! Ezt én is utálom! Nálunk fordítva van. Apám nyitott ajtónál megrántja a zsinórt. Na az fröcsköl is szanaszét. :-(
2014. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, ez már valami nagyon zűrös dolog lehet.... :D

Próbáld meg hogy amikor elmegy pisilni, direkt, látványosan mész utána és mikor kijön bemész és lehúzod a vécét, hogy ő is lássa, nem pisilni mentél be, hanem csak a vécét lehúzni. Egy értelmes embernek ez kellemetlen, szóval talán kapcsolni fog. De ha erre sem javul a dolog, akkor tényleg szefós.

2014. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez valami lelki probléma lehet, nem akarja megfogni a lehúzót, vagy valami ilyesmi. Szerintem kérd meg még egyszer szemtől szembe, hogy kérlek húzd le a Wc-t...jobbat nem tudok.
2014. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak még igénytelen, kulturálatlan emberek. 3. Neked mi a fene fröcsköl szanaszét?
2014. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy megrántja a zsinórt, a wc tartalma.
2014. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Csináld azt amit a haverom csináll az ő haverjaival...

Küld el a pi@sába

2014. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!