Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert kerulnek el es furcsak...

Miert kerulnek el es furcsak velem a regi baratok akiket mar evek ota nem lattam?

Figyelt kérdés

Kozepiskolai oszzalytarsammal talakozzam reggel. Kiderult hogy majdnem szomszedok lettunk a szulohelyunktol 300 kilometerre. Kedvesen orulve beszeltem vele mert tenyleg orultem neki jobaratok voltunk. Olyan zavarban volt, nagyon furcsa volt. Azota elkerul latvanyosan pedig semmi rosszat nem mondtam. Lehet hogy az zavarja hogy felesegem, gyerekeim vannak neki meg nem?


30 evesek vagyunk!!!


2014. szept. 27. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem akar veled barátkozni ennyi.
2014. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez még csak egy barát. Lehet, hogy gyökeresen megváltozott az élete azóta, hogy utoljára találkoztatok, már más embernek érzi magát, nem olyan már, mint annak idején. Sokan annyi év után csalódottságot éreznek, amikor meg kell tapasztalniuk, hogy mennyit változtak, eszükbe jut régi önmaguk. A régi vágyakból, elképzelésekből semmi nem maradt. Meg aztán külsőre is az idő előrehaladtával a többség negatív változáson megy keresztül. Rossz látni a másikon is az elmúlást. A régi felhőtlen, bolondos beszélgetésekre már képtelen az ember, munkáról, anyagiakról, családról beszélnek. Más az, ha az ember 30 évesen ismer meg új barátokat, vagy együtt "öregszenek" meg, mindig látják egymást az egykori iskolatársak. Ha évek múlva emberek újra találkoznak, az valamilyen szinten mindig sokkoló. Nem mindenki szereti ezt az érzést.
2014. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet valóban az az oka is, hogy ő úgy látja te révbe értél: családod van, talán boldognak is látszódtál. Neki nincs senkije, talán anyagi gondja is van.. Ebben a helyzetében ő veled szemben alul marad. Ezekkel az egyszeri találkozásokkal az a baj, hogy van valaki, akit nem ismersz (már) és találkozol vele egy bizonyos állapotában (talán éppen dühös vagy beteg).. Szerencsés, ha a két ember éppen egy boldog pillanatában találkozik, akkor könnyebb kölcsönösen örülni egymásnak..
2014. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!