Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az én hibám, hogy kihűlt ez a...

Az én hibám, hogy kihűlt ez a barátság?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt áthelyeztek a munkám kapcsán egy másik városba, és az ottani munkahelyen egy nagyon kedves kolléganő volt az, aki "pártfogásába vett", segített, terelgetett. Jó barátnők lettünk, a hazajöttöm után is tartottuk a kapcsolatot.


Észrevettem azonban, hogy ha én nem keresem, akkor ő sem. Amikor hazajöttem, megmondta, hogy csak hétvégén tud írni e-mailt, mert hét közbe rengeteg dolga van. Elfogadtam persze, mert nekem is nagyon rohanósak a napjaim.


De mostanában egyáltalán nem ír. Két hónapja nem írtam neki, kíváncsi voltam, hogy keres-e, de semmi.

Pár napja nekem esett, hogy én elhanyagolom és nem mondok el neki semmit.

Értetlenül álltam a kitörése előtt, hiszen ő sem keresett.



Tényleg az én hibám?


2014. szept. 28. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy barátság mindig 2 emberen múlik. Mondd meg neki nyugodtan, hog yő sem keresett téged, te nem fogsz ráakaszkodni és mindig írni, mert egy barátság 2 oldalú dolog. Máskülönben ha ennyi esze van, hogy így neked esik, miközben ez az ő sara főleg, akkor sokat nem veszítettél. Tudod akkor derül ki igazán, milyen a másik, ha távol vagytok egymástól. Na, ő ilyen.
2014. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátok jönnek mennek. Nálam így volt. Ha nem történik semmi akkor nem írtam, Ha ő sem kérdezte meg, hogy mi van velem , akkor továbbléptem. Nem kell ledöbbenni, hanem megkérdezni, hogy te mikor érdeklődtél, hogy mi van velem? Ennyi. Ha a barátság csak addig tart, amíg a másiknak szüksége van rám, akkor gyorsan leépítem. Volt már ilyen! Amikor panaszkodott, végig hallgattam, mondtam Én hogyan látom a dolgokat, de ha én kezdtem a problémáimról beszélni, másra terelte a szót , vagy a sajátját kezdte mondani. No ilyeneket gyorsan elhagyom
2014. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!