Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy egy lánynak...

Lehetséges, hogy egy lánynak a legtöbb barátja fiú legyen?

Figyelt kérdés

Eddig általában feszélyezetten éreztem magam fiúk társaságában. Most viszont, hogy elkezdtem egyetemre járni majdnem az összes lakótársam fiú, meg sok másik ember is akit megismertem és rájöttem, hogy velük sokkal jobban érzem magam, mint ahogy általában lányokkal szoktam.

Viszont egyikükkel már "megjártam", mert kiderült, hogy ő nem csak barátként tekint rám és vissza kellett utasítanom. Ezek után meg már talán nem leszünk ugyanolyan jóban, mint előtte. Tegnap beszéltem erről egy barátommal és ő azt mondta, hogy ha pl. egy nagyobb társaságban vagyok velük, úgy oké, de ha kettesben mászkálnánk akkor kevésbé.

De nincs ez eltúlozva? Attól még, hogy két ember nem azonos nemű, nem fognak rögtön úgy tekinteni egymásra. Vagy tényleg nem jöhet létre igazi barátság fiú és lány között?



2014. szept. 28. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

figyelj, én is lány vagyok és nekem CSAK fiú barátaim vannak. Volt már olyan hogy ő többet érzett,de megbeszéltük,és úgy döntöttünk,hogy a barátság fontosabb. És ne csodálkozz,hogy a fiúkkal jobban érzed magad. Ők humorosabbak,szabadabbak és hülyébbek. Velük, az ember szabadabban érzi magát. A FIÚ BARÁTOK A LEGJOBBAK!!

remélem segítettem:)

2014. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiúszakmám van (gazdinfó), egyetem alatt elvesztettem vidéken a barátnőimet (nagy távolság) szinte mind szült is már. Ezért nekem egy kivétellel CSAK férfibarátaim vannak, voltak 20 éves korom óta.


Értelmes pasit ez nem zavar szerintem (akit az ember párjául választ majd), viszont az én barátaim nem is jóképűek, sőt, csúnyácskák. Persze nem emiatt a barátaim, de ez nagy előnyük:) Sosem szeretnék bele egyikbe sem:)


27n

2014. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen a fiú barátok a legjobbak ha valami bajod van akkor ők rohannak először jó nekem van lány barátom is de az más a fiukkal jobban el vagyok ők sokkal viccesebben veszik a dolgokat. Ha gimibe megyek ott is csak fiu barátaim lesznek és egy két lány. Mivel még cdak általános iskolá vagyok most lettem 8-os de már itt is meg jártam pár lánnyal a bajt diukkal még csak pár vitám volt de ott is volt arra ok na mindegy. Szóval a fiuk a legjobbak :)
2015. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!