Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltak mélypontjaitok a...

Voltak mélypontjaitok a legjobb barátnőddel a barátságotokban? Mik voltak azok, hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Minden élmény, történet érdekel,ami ezzel kapcsolatos köszönöm! :)
2014. szept. 29. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, akkor már 3 éve voltunk együtt a pasimmal, aztán egyszer csak összejöttek. Kavartak egy jó darabig.

A srácot azóta mindketten el is felejtettük, a barátságunk megmaradt.

2014. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen volt, egy pasi miatt.. Nem tudtunk sokat találkozni amúgy se a barátnőmmel, de amikor lett ez a pasija, nem engedte, hogy találkozzon velem, mert, hogy én ellene uszítom a barátnőmet, közbe semmi ilyen nem volt, ezt el is mondtam neki, erre bele lépett a barátnőm facebook-jába és letiltott.. Irtam neki egy SMS-t, hogy oldjon fel, válasz: nem, mert akkor akkor megharagszik rá a pasija. Utána nem is beszéltünk hetekig, aztán egyszer írt, hogy hiányzom neki, feloldott, helyre jött minden, a pasija már nem szólt bele semmibe, ráadásul 2-3 hétre rá szakítottak. Azóta egyszer sem vesztünk össze.:)
2014. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy megoldódhatnak a dolgok! Még-még, mert kell a plusz töltet! :)
2014. szept. 29. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Kétszer volt, egyszer tavaly ősszel, egyszer meg most nyáron. Szerintem sokat nehezített a helyzeten hogy mi internetről ismerjük egymást. Mindkét alkalommal 1-másfél hónapig tartott az az időszak, hogy hetente legalább egyszer összevesztünk valamin, többnyire sajna azon, hogy én túlreagáltam a dolgokat, vagy szerintem ő alul.

A legutóbbi kibékülésünk óta minden jobb mint volt, még jobban is szeretem mint előtte bármikor és élőben is találkoztunk. :)

2014. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!