Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tehette ezt az állitola...

Hogyan tehette ezt az állitolagos legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Nyáron kavartam egy sráccal de sajna gyorsan vége is lett, nagyon ki voltambutána...Most az állítólag legjobb barátnőmmel elkezdtek kavarni. Megkerdezte hogy nem e baj persze udvariasságból azt mondtam nem persze tudtam hogy nem lesz hosszú kapcsolat és most nekem sír hogy miért hagya el... Szerintem egyertelmű hogy nagyon haragszok rá mivel mégis meg volt beszélve hogy egymás oasiaira és exeivel nem kezdünk ki... Nekem is tetszett az egyik exe de nem mentem rá mert a barátnőm... Szóval most nem tudom hogyan.mondjam el neki és hogy ugye nem hülyeség ezen veszekedni?? Mert szerintem igazam van

2014. szept. 28. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne úgy állj neki példál, hogy NEKEM VAN IGAZAM, hanem kommunikáljatok. Mondd el, mi és miért bánt téged. Aztán elmondja ő is a magát. Aztán valami majd lesz.
2014. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs annyi facér férfi, hogy egymás levetett fiúit időnként ne vegyük fel. Te műr szakítottál azzal a fiúval, miért bántod a barátnődet, hogy neki is tetszett? Szidjátok együtt a pasit, és így meg fogtok nyugodni.
2014. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem hogy nem kellene ennyire kiakadni és ez ,normális, de én nem tudom így elfelejteni... Megbiztam benne
2014. szept. 28. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem így, hogy még meg is volt beszélve, hogy egymás volt pasijaira nem másztok, így pláne parasztság volt a barátnődnél... szerintem valahogy finoman célozz a témára, hátha észreveszi magát. Emlékeztesd erre a megbeszélésetekre, és figyeld a reakcióját...
2014. szept. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :) megbeszeltük úgy ahogy igaz hogy bocsánatot nem kért... Nem is vártam el mert ismerem de mostmár szent a béke
2014. szept. 30. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a barátnődben nincs erkölcsi tartás, és nem is a barátod igazás. ne barátkozz vele, mert a következő pasiddal is járni fog.
2014. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző. igazán nem ér semmit ez a barátság.
2014. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!