Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti miket szoktatok...

Lányok, ti miket szoktatok csinálni, amikor a legjobb barátnőtökkel egymásnál alszotok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
filmet nézünk, beszélgetünk, chaten ráirosgatunk másokra hülyeségeket, aztán egy szál tangában párnacsatázunk és csókolózunk.
2014. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Most őszintén mit vársz erre a kérdésre? Hogy kinyaljuk egymást meg ilyenek? :D
2014. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ilyen válaszok fognak jönni, de ahj, ez csak egy kérdés, csak arra vagyok kíváncsi, hogy más lányok miket csinálnak, amikor egymásnál alszanak, és nem perverz dolgokra gondolok. :D
2014. szept. 26. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Filmet néztünk, együtt csináltunk ebédet és vacsit, beszélgettünk, fb-n néztünk emberkéket. Sokszor játszottunk Ki tud többet a másikról? és hasonló játékokat. :)
2014. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Betont keverünk, havat lapátolunk, hurkát töltünk.
2014. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Főzés, közös mese nézés (felnőttként igen), lelkizés :) leginkább ezeket.
2014. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát mi általában pálinkázunk,borozunk közben hallgatjuk a mulatóst és táncolunk. Szoktunk beszélgetni is.Ország városozni is szoktunk.Filmezni is.

De volt játékból birkóztunk,meg párnával ütöttük egymást :D

2014. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát legutóbbi alkalommal ő netes játékot játszott, én meg olvastam. Ha ő látott valami érdekeset, oda hívott röhögni, ha én olvastam vicceset, felolvastam neki, és azon röhögtünk.

Mindketten introveltáltak vagyunk egyébként.

2014. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
11 évesek vagyunk és hát üvegezünk, (jakuzzizunk), filmet nézünk, vicces videokat csinálunk.;)
2014. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!