Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem fogja fel, hogy nem...

Miért nem fogja fel, hogy nem vagyok a barátja se a haverja?

Figyelt kérdés
Régen kezdődött egy barátság köztem és egy férfi között, közöltem vele, hogy csak barátság semmi más. Ő többet hitt, gondolt bele. Megszakítottam a kapcsolatot vele, nemrég újra beszélni kezdtünk, de elég durva, zakkant lett a viselkedése, volt hogy kiabált velem, sértegetett,mikor jóban voltunk küldtem neki az apukám cicáiról képeket, mert aranyosak voltak, ő megkérdezés nélkül kirakta borítóképnek, megkértem vegye le, azt írta, hogy nem fogja, és sértegetni kezdett, meg hülyeségeket írkált. Múltkor közöltem vele, hogy ezt a haverságot végleg befejeztem vele, de nem fogta fel. Belép egy másik nő regisztrációjába, és ott dolgokat csinál, a csaj átveri, nem találkoznak, és beállította hogy kapcsolatban vannak... és csodálkozik, hogy nem szívesen barátkozok vele többet. Mit tehetnék még hogy felfogja?
2014. szept. 30. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Tiltsd le mindenhol, es ha megis valamilyen formaban uzenj, soha (!) ne valaszolj (akkor se, ha ugy erzed erre muszaj reagalnod - nem, nem muszaj, azzal csak adod ala a lovat), torold azonnal. Egy ido utan megunja, es lekopik.
2014. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen! Nem szabad válaszolni... Engem a volt barátnőm zaklat.. teljesen megkattant... Nem szabad válaszolni. Minden olyan szálat meg kell szüntetni ahol el tud érni... Neked még jobb, mert téged legalább nem követ minden nap...
2014. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!