Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Ti hogy álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti hogy álltok hozzá (ha szinglik vagytok) egy olyan 25 év feletti férfihoz, akinek bár van rendes munkája, megértő családja és mindenben megfelel nektek, de egyetlen igazi barátja és haverja sincsen, csak a munkatársai?

Figyelt kérdés
Tehát nem telepszik rátok, ha ti elmentek barátnőkhöz. De ti nem ehettek az ő barátaihoz, mert nincs neki egy sem, semmilyen szinten sem.
2014. júl. 7. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
nem mindenki szeret másokkal bratyizni.. én se vagyok az a nagy haverkodjunk mindenkivel de ismerek sok nyálgépet akiktől a falra mászok
2014. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nincs senkim 28 évesen, hiába próbálok barátkozni, zárt kapuk vannak mindenütt. Kialakultak a barátságok gimiben, egyetemen (én levelezőn jártam, nem sok esélyem volt barátságra). Utána már kevésbé van rá lehetőség. Csak jártam már így, hogy társkeresőztem és csak olyan képeim voltak, ahol magányos vagyok, sehol egy barát. Volt is olyan nő, aki ezt megkérdezte és mondtam az okát. Nagyon nem tetszett neki, mondván, egy pasinak legyenek széles kapcsolatrendszerei, hogy ha családot akar, akkor mindenhol legyen befolyása. Mikor kiderül, hogy nem ilyen vagyok, rögtön lelépett a nő. Azt tapasztaltam, hogy az ilyen a lányoknál elfogadott, hogy ha nincs barátnője, mert mennek a fiú barátaihoz. De ha a fiúnak nincs, azt a legtöbb lány már gáznak tartja. Pedig nem kellene, ha egyébként mindenben megfelel a srác az adott lánynak, Ezért érthetetlen.
2014. júl. 7. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Társkeresőn sok a gyökér, ne onnan mintavételezz:D
2014. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pontosan igy vagyok énis, leszámitva, hogy megpróbálom nem belevinni a kapcsolatomba. Mit csináljak, van olyan, aki 4 év után is odajön hozzám, van aki kapásból tiltott pl msn-en még annó... lányban is van olyan, aki élből elutasitott.
2014. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, légy szíves részletesebben fejtsd már ki, mert nagyon összefüggéstelenül írtad le. Ki tiltott és miért és miért nem jöttek veled össze a lányok? Köszi.
2014. júl. 7. 10:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, hogy erről nem tájékoztatod a lányt, hogy nincsenek haverjaid. Az a baj, hogy rólam rögtön lejön, ha összejövök egy lánnyal és soha nem megyünk haverokhoz, akkor szagot fog. Meg ha nem hív senki sem, akkor is furcsállják. Mert soha nem hív telefonon senki sem.
2014. júl. 7. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem zavarja, hogy időnként külön programot csinálok, egyáltalán nem érdekelne.. Nekem elég sok haverom van, pár barátom, barátnőm is, mindenképp lennének velük mindenféle közös programok, akár párral, akár nem.

A lényeg a személyes tér meghagyása.. Amíg ez megvan, addig nem érdekelne :)

2014. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!