Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok a pasim...

Féltékeny vagyok a pasim leszbi barátnőjére, ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval a pasim haverjai közt van egy csaj, aki elméletileg leszbikus. szinte többet van vele, mint velem, mert munkahelyén találkoznak, egy edzőterembe járnak bla bla ...

Én úgy képzeltem el eddig egy leszbikust, mint aki fiús, fiús dolgokat csinál és az egész lénye férfias. De ő nem! annyira nem, hogy sok "átlagos" nőnél lányosabb. Rózsaszín ruhák, nyávogva,kéjesen beszél. Régen tudom hogy volt pasija(még mielőtt coming outolt vagy mi de elmesélte nekem hogy nem élvezi pasikkal a szexet) de láttam már lányra nyomulni! szóval nem tudom mit kezdjek vele! Idegesít hogy a pasim többet van vele, és kétségeim vannak affelől hogy valóban csak haverok-e! Szerintetek?



2014. jún. 29. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne legyél féltékeny a leszbikus barátnőjére, semmi okod rá

Mondd el a párodnak hogy szeretnél vele több időt tölteni

2014. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igaza van csináljatok több dolgot együtt a pasidra amugy az a leszbi csak egy barátja. Nincs okod féltékenykedésre.
2014. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Leszbi barátnőjére??! Ez olyan mintha ô féltékeny lenne a meleg barátomra...
2014. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 100% nem leszbikus, csak megjátsza.
2014. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek rosszabb volt a pasijával. Az nem volt leszbikus, és úgy. Meg ennél picit bensőségesebb dolgok voltak. A barátnőmnek erre azt tanácsoltam, hogy mondja el a pasinak csak, hogy ez neki nagyon rosszul esik, hogy többet foglalkozik azzal a csajjal, mint vele. S mi lett? A srác lerázta azt csajt sokszor, meg még most is, mert a barátnőmmel akart inkább lenni. Ne félj! Nyugodtan elmondhatod!
2014. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Beszélj a pároddal erről, akár-ha úgy érzed, csak letorkollna, hogy ez milyen hülyeség hiszen a lány leszbikus- közelítsd meg olyan szempontból, mint alapvető emberi szükségletként te szeretnéd magadnak fenntartani a különleges barátnő-pozíciót, mint a sok együtt töltött idő, figyelem, ilyesmik... illetve én nem akarlak bepánikoltatni, de amennyire én tudom "a tudomány jelenlegi állása szerint" (itt hangsúlyoznám az idézőjelet) ez a leszbi-hetero dolog úgymond egy skála, az emberi szexuális vonzalom nem sorolható csak így be hogy "csak és kizárólag nők" vagy "csak pasik(azt nem is értem, miért lenne, a nők olyan hihetetlen gyönyörűek:/" szóval úgymond mindenki biszex csak nem tudni merrefelé húz azon a bizonyos skálán...I mean ugyanmár emberek! Tuti hogy mindenkinek tetszett már meg ember a másik nemből mint amit a tetszése célpontjának vall! Szóval szerintem az nem olyan nagyon sokat számít a sztoriban, hogy ő elvileg leszbi "lett" (mert ez a sztori meg szintén olyan mint amikor van pár olyan rossz tapasztalatod a steakkel hogy soha nem akarsz már marhát enni- kb egy évig)

De ha féltékenynek érzed magad, akkor valami kavar van a szerelmetek harmóniájában, és együtt kell megszerelnetek♡

2020. márc. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!