Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak ha nyomul ram...

Kiki02 kérdése:

Mit csinaljak ha nyomul ram de jo baratok vagyunk?

Figyelt kérdés

nem is tudom melyik kategoriaba soroljam... eleg furcsa helyzet, lany vagyok, focizok... 15 eves vagyok

10-27 eves lanyokkal edzem. egy 23 eves csaj a csapatbol ramnyomult. (tudni kell a csapatban sok a lezbi) nagyon joba voltam eddig vele, nincs is vele bajom. es nekem bevallotta h lezbi. de en a fiukat szeretem... meg is ertette...nem tudom hogy most edzesen mi lesz. ugyanugy baratkozzak vele? vagy keruljem? es hogy a focis lanyokkal akikkel talalkozok szinte mindegyik lezbi... ilyen sok van ? miert pont a focisok?? en nekem fontos a foci, de most nem tudom h fejezzem e be, mert egyre tobben nyomulnanak....?!



2014. júl. 22. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Tisztázd, hogy neked nem jönnek be a lányok, azután nem lehet gond. Szerintem találkozott már olyan fiúval ő is, aki annak ellenére hajtott rá, hogy tudta leszbikus. Ergo ismeri, mennyire kellemetlen tud lenni és mondtad is, hogy megértette hetero vagy.

Hogyan nyomult rád egyébként? Mert az, hogy bevallotta, nem jelenti, hogy akar tőled valamit. Lehet pont azért mondta el, mert jóban vagytok és tudni szeretné, zavar-e téged az ilyesmi. Nem akkor akar előítéletekbe futni, mikor már tényleg jó barátok vagytok.


Lényegesen könnyebb találni leszbikus/biszexuális lányokat olyan sportágakban, amiket alapból fiúsnak mondanánk. Kitudja mi az oka, én is szeretek meg tudok focizni és queer lány vagyok. :)


Csak mondd el, hogy téged nem érdekelnek lányok, utána békénhagynak és tiszteletben tartják. Na meg kétlem, hogy csak azért mert valaki leszbikus feltétlen nyomulni akarna. Ez csak annyit jelent, hogy akire nyomulna az lány. Nem pedig, hogy aki lány arra rögtön nyomul. Elég nagy a különbség a kettő között.

Te sem nyomulsz minden fiú osztálytársra, évfolyamtársra, random járókelőre, igaz?

17l

2014. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
peldaul irt/ mondott olyanokat hogy kar hogy nem vagyok vele egykoru, de igy se nagy baj, meg hogy mennyire szep lany vagyok, mennyire tetszek neki, meg folyamatosan azt kerdezte hogy tetszik e nekem, szeretem e ot...tehat ilyeneket...:)) nagyon nagyon Koszonom valaszodat!:))
2014. júl. 22. 17:04
 3/4 A kérdező kommentje:
es tudni kell, azert irtam h ram is nyomulnanak, mert a csapatbol mar szinte mindenki volt mindenkivel :)
2014. júl. 22. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
én is úgy hallottam a fociban a lányok között sok a "hajlamos"
2014. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!