Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik ismerősöm teljesen más...

Egyik ismerősöm teljesen más személyiség, mint én, mégis úgy érzem, hogy jó barátok lehetnénk, ha megnyílnék előtte. Szerintetek be fog csapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


14 éves vagyok, és nincsen sok közeli barátom, szeretek magamba húzódni, és mostanság úgy érzem, hogy nem találom a helyemet. Leginkább a "könyvek a barátaim", meg az interneten is szoktam ismerkedni olyanokkal, akiknek hasonló a személyisége.


Viszont nagyjából 2 hónapja közelebbi kapcsolatba kerültem az egyik osztálytársammal, aki az osztályban a "menő lány", akiért minden fiú odavan... 8 éve osztálytársak vagyunk, és ez idő alatt arrogánsnak, fellengzősnek és pletykásnak ismertem meg.

Vagyis ezt hallottam róla.


De amikor egymás mellé ültettek elkezdtünk beszélgetni, és kiderült, hogy teljesen más személyiség, mint amilyennek megismertem.

Ő is szereti a könyveket, mániája az olvasás, és vicces, és úgy érzem, hogy ő kihúzhatna az "unottságomból" :D


Viszont attól félek, hogy megint csak teszi magát, hogy csak becsap, és kihasznál.

Nem akarom egyből a rosszat látni az emberekben, de még sosem voltak közeli barátaim, és félek.


Mit tegyek, hogy legyőzzem a félelmemet?

Szerintetek rákérdezzek, hogy becsapna-e engem?


Előre is köszönöm a válaszaitokat! :) 14/L



2014. febr. 3. 19:26
 1/1 anonim válasza:
nehogy rakerdezz! lehet elindult valami baratsagfeleseg de ha ilyet kerdezel az elegge lehangolo lehet:/
2014. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!