Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám túltenni magam...

Hogyan tudnám túltenni magam azon, hogy a legjobb barátnőm már csak egyszerű, ismerős viszonyt szeretne?

Figyelt kérdés

Borzalmasan érzem magam, nagyon hiányzik, folyamatosan csak sírok. Az a közöny, amit mutat felém teljesen kikészít. Bármit megtennék, hogy visszacsináljam.

Már felnőttek vagyunk amúgy, nem gyerekbarátság.


Segítsetek :(


2014. okt. 6. 09:13
1 2
 1/13 csabika1971 ***** válasza:

Nem írsz és mesélsz a dologról semmit. De szeretnéd ha tanácsot adnánk.

Hát tessék: Idővel majd jobb lesz. Próbáld elterelni valamivel gondolataid. pl keress új barátokat.

2014. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Először is, nem egy párkapcsolatod ért véget, hogy így ki legyél borulva, akkor szoktak így kiborulni az emberek, ezt nem ártana tudatosítani magadban, ezáltal is mérsékelni tudnád magad. Hogy hogyan tudod magad ezen túltenni - nos, először is úgy - hogy tiszteletben tartod ezt a döntését. Azt nem írtad le, hogy minek lett az eredménye, hogy a barátság így felbomlott (megbántottad-e, más lett az érdeklődési körötök stb...), de ha valami nem megy, azt nem lehet erőltetni. Biztos vannak olyan dolgok, amik érdekelnek téged (olvasás, filmek stb), próbáld ezekkel lefoglalni magad, és más barátaiddal foglalkozni. Előbb-utóbb majd úgyis eljön az idő, amikor lesz egy olyan ember, akivel szintén jól megérted magad, és jó barátod lehet. Sok sikert.
2014. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miert valotzott meg a baratnod hozzaallasa? Rossz fat tettel a tuzre, mi?
2014. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy ideig jó lenne, ha semmilyen kapcsolat nem lenne,nem is találkoznátok, ha megoldható. Majd lecsillapodnak benned ezek kavargó, zavaros érzések, és megnyugodsz.
2014. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nemrég szakítottam meg a baráti viszonyt egy nővel. Azt hittem barátnők vagyunk, de vissza gondoltam miket tett és mondott, a korához képest gyerekes és éretlen. Az fb az élete, anélkül élni se tud, mindenkit kibeszél, gondolom akkor engem is. És még sorolhatnám, szakításkor én vígasztaltam, most meg zsarol össze vissza... na, nekem többet barátnő nem kell, köszönöm. Te miket tettél, hogy már nem akar a barátnőd lenni?
2014. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Minden rendben volt, amikor is gondjai akadtak és kevesebb volt az ideje és az energiája rám. Próbáltam neki segíteni, támogatni, mikor beszélgetni akart, ott voltam, mellette álltam. Mondjuk úgy,hogy elérte egy nagy kimerültség amiből nehezen jött ki. Egy idő után viszont velem is távolságtartóbb lett és rákérdeztem, hogy csináltam-e valamit, hogyan tudnék segíteni és remélem nincs nagy baj.

Azt mondta, hogy nem, rémeket látok, csak ki van merülve. Akkor azt hittem megbeszéltük,de azóta még távolságtartóbb lett és nagy nehezen kihúztam belőle, hogy ő lehet, hogy nem is akar ilyen szoros barátságot.

Azóta közömbösséget mutat felém,kedves de mint két ismerős.

Iszonyatosan hiányzik. :( Nem tudom mit tegyek.

2014. okt. 6. 10:43
 7/13 anonim ***** válasza:
A válaszodból nekem az jön le, hogy túlságosan nyomulós voltál, ezért nem akar veled barátkozni. Nem egyedi eset, a barátnőmön is mindig rajta csüngött az osztálytársnője, és végül odáig jutott, hogy távolságtartó lett tőle.
2014. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ne keresd. Ennyi. Keress új barátokat. Sírni meg pláne nem kell. Nem a pasid volt...
2014. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző válaszolónak. Nem akarlak megbántani de az ilyen kifejezésekkel, hogy "Borzalmasan érzem magam", meg "folyamatosan csak sírok.", csak saját magad járatod le. Tisztára olyan, mintha szerelmes lettél volna belé... Hiszen akkor viselkednek így az emberek. Foglald le magad, és hagyd békén azt a lányt.
2014. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátnőm, akikről azt hittem hogy ő a "legjobb" barátnőm. Aztán egyik napról a másikra eltűnt. Mindenhonnan a neten, telefonszámát is lecseréltette. Megtudtam, hogy 3 éven keresztül mindenféle hazugságot terjesztett rólam. Mit tettem? Semmit. Nem kerestem és nem foglalkoztam vele többet. Mivel rájöttem, nem is volt igazi barátnő. Főleg hogy kibeszélt a hátam mögött. De nem sírtam meg ilyenek. Találtam új barátokat. Új elfoglaltságokat. Igaz, néha napján a szebb napok eszembe jutnak, de nem rágódom rajta.
2014. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!