Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiu, baratok vagyunk....

Van egy fiu, baratok vagyunk. Egy idosek vagyunk. ô ilyen kedves mek ak26-ot szeret halgatni. Meg bulizos. Es nem tudok vele mirol beszelni. Meresz vagyok meg minden . De egyszeruen nem tudom neki elmondani h szeretem. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
help!!

2014. okt. 8. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy nincs ékezet, de ez nem ok arra, hogy helytelenül írj.
2014. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezt az első válaszolónak:

ak26-ot hallgatnak azt írta a hölgy, tehát elképzelheted, hogy nem az intelligencia legfelsőbb fokán állnak :D

2014. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondoltam, de adok nekik egy esélyt :)
2014. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat ha ertelmeset nem tudtok irni..akkor nem is kell irni ide. baj ha valaki ak-t halgat?! -.- istenem
2014. okt. 8. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs az ak-val csak olyanokat a társadalom alsóbb rétege szokott hallgatni. Nekem ezzel nincs gondom, mindenféle réteg van társadalmunkban :)
2014. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hat jo :DD
2014. okt. 8. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a társadalom legalja...mindenki azt hallgat amit akar. Am ha közeledni akarsz hozzá elég tré így. Mármint ha nem egy stílusban utaztok kicsit nehéz bármilyen témáról beszélgetni. Nekem mondjuk nincs bnőm egyéb okok miatt(sajnos)... de sztem az a legjobb megoldás ha elhívod valahová kettesben és ott elmondod neki. 18/F
2014. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!