Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes elmondani...

Szerintetek érdemes elmondani a barátoknak, ha biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy gondoltam, hogy minek ezt külön bejelenteni, mert nekem ez olyan természetesnek tűnik, és majd úgyis ha lesz valakim, majd kiderül.


De mostanság egyre inkább hajlok afelé, hogy elmondanám az egyik barátnőmnek, mert idegesít, hogy nem beszélhetek róla, ha mondjuk bejön egy lány, vagy ha találkozgatok valakivel, vagy hogy mi volt a legújabb leszbikus sorozatban, meg ilyenek, szóval azért csak a lényem része, és csak jó lenne, ha erről is normálisan tudnék beszélgetni valakivel...


De aztán meg mindig azt mondják, hogy fölösleges elmondani, mert minek ennek akkora jelentőséget tulajdonítani, de nem tudom, most akkor szerintetek is tényleg fölösleges?


Meg emiatt azt se tudnom, hogy hogy mondhatnám el... Mert ha már egy külön beszélgetést kell ennek szentelni, az azt a hatást kelti, hogy igenis nagyon dolog, és akkor meg lehet hogy a válasz csak egy vállvonogatás lesz, meg hogy ők is azt mondják majd, hogy na és ezt most minek kellett így elmondani (ezek a legnagyobb félelmeim, nem is az, hogy megutálnak, agy elutasítanak, mert azt tudom, hogy nem tennék, csak hogy szimplán nem értenék meg ennek a súlyát).


Szóval szeretném inkább lazán kezelni a helyzetet, de annyira nem tudom, hogy csak úgy elejtsem egy megjegyzésben, meg szerintem hülyén is venné ki magát. :D


Szóval ezek foglalkoztatnak most, köszi, ha végigolvastad, és válaszolsz is. :)


17/l



2014. máj. 16. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vigyázz.


Az emberek többsége homofób és nincs tisztában a fogalmakkal. Megeshet, hogy még nem mutatták meg a foguk fehérjét.

2014. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem mertem/merem elmondani a legeslegjobb barátnőmnek, akit 11 éve ismerek, mert van egy erős érzésem hogy ezt nem venné be a gyomra. :S Pedig én is szeretném megbeszélni legalább egy emberrel hogy milyen érzések kavarognak bennem, de hát ez van.
2014. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem

1.ma már nincsenek valódi baráságok

2.az emberek többsége intoleráns


inkább ismerkedj biszex lányokkal iskolán kívül (a legtöbb barát csak iskolai időtöltő haver), ha elfogadnak, barátok lesztek vagy több, ha nem, nem kell minden nap találkoznod vele.

2014. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hmm, értem, bevallom meglepődtem a válaszok egyhangúságán...
2014. máj. 16. 15:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem ne mondd el, ha a barátnődnek nincs ilyesmire hajlama, nem fogsz tudni vele se beszélgetni erről. Ez kb. olyan, mintha nekem (ja igen, csaj vagyok) egy fiú haverom mondogatná, hogy nézd azt a nőt, de jó a segge/melle, de megdugnám... Hát, oká haver, de most ettől hova szarjak?

Meg most.. Szerinted a kedvedért nekiül leszbikus sorozatot nézni, hogy ki tudjátok tárgyalni? Kétlem. Inkább keress olyan közösséget/ismerősöket, akiknek hasonló az érdeklődési köre mind a párválasztást, mint az ilyen filmeket/sorozatokat tekintve, jobban jársz.

Na meg a leszbikus témájú filmekre visszatérve, én speciel játtam párat, pl. amit most nyomnak nagyon, az Adele élete meg korábban az Elátkozott szerelmet (na attól a hajam letettem, zseniális egy film, nézd meg, ha nem láttad még), de eszembe nem jutna beszélgetni róla se heteró, se nem heteró ismerősökkel, mert szerintem furán venné ki magát.

2014. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, igazából igazad van... Csak olyan szar. :/
2014. máj. 16. 22:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ha gondolod, írhatsz privátot, bár én nem szeretem a nőket ugyan, tudomásom szerint :D Viszont másokat szívesen meghallgatok, akár a te történetetedet is. Szóval ha kicsit ki szeretnéd önteni a lelked egy ismeretlennek és beszélni erről, akkor írj bátran.
2014. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szerintem meg tudniuk kell. mert most titkolózni akarsz egész életedben? jó nem azt mondom hogy kiáltsd világgá. nem kell leültetni és elmagyarázni nekik, úgy elég gáz helyzet jönne létre. én nem meséltem el, de úgy viselkedtem mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne amikor megemlítettem h voltam már szerelmes csajba. szerintem az ember mindig legyen hiteles. ha titkolózol meg "húú mi lesz", meg "húha meg ne tudja", és "fú de gáz" akkor ez a belső egyensúlytalanság és félelem kiérződik. ha a visszahúzódó kis hülye szerencsétlen csoporttársam vallaná be hogy meleg, akkor szerintem mindenki kibeszélné meg kiröhögné. Én viszont úgy gondolom hogy nekem van olyan kiállásom, személyiségem és egyéniségem, hogy felvállalom mert ilyen vagyok én, akinek meg nem tetszik azzal nem tudok mit csinálni. Nekem ebből soha nem volt problémám
2014. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anizotropikus válasza:

Ha nyugodtan akarsz élni akkor soha senki véleménye ne érdekeljen.

Ha alkalmazkodni akarsz a konvenciókhoz akkor a mai kétszínű hazug világban elbuksz :(

Légy becsületes önmagadhoz ez e lényeg!

2014. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi, a válaszokat. :)

Előző előttinek: köszi az ajánlatot, de most egyenlőre megvagyok, meg neten szoktam beszélgetni emberekkel, csak az nem ugyanaz... De köszi tényleg. :)

2014. máj. 17. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!