Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barát az aki mindenkine...

Milyen barát az aki mindenkinek olyat mondd rólam, h leszbikus vagyok amikor nem és ellenem akar fordítani mindenkit?!

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 18:52
 1/6 anonim válasza:
Bocs ez egy kérdés de véletlenül nem szikszói vagy
2014. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző. Szerintem vagy viccelődik (bár ez nem valami vicces) vagy nem igazán a barátod vagy valamivel haragosoddá tetted.
2014. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. komizó: Nem vagyok szikszói

2.Komizó: nem csináltam vele semmi olyat, annyi volt, hogy nem akartam vele elmenni lovagolni. Ettől még nem kéne ilyeneket terjeszteni rólam!

2014. okt. 9. 20:02
 4/6 anonim válasza:
Egy jó tanács. Az ilyen negatív, minden lében kanál embereket iktasd ki az életedből. Szerintem a haragosoddá tetted, én is lovazok, a legtöbb lovas kis csitrinél (már bocsánat, nem feltétlen rád értettem)egy rossz megjegyzés, nézés, ruházat lemásolás, vagy csillogóbb kantár, vagy el nem kísérés lovaglásra már képes kirobbantai egy háborút.
2014. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké,de mindenkit ellenem fordít és még arra is van bőr a képén, hogy azt terjeszti rólam, hogy leszbikus vagyok? Amúgy nem vagyok lovas :)
2014. okt. 11. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a őt a fenébe. Nem a barátod.
2015. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!