Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leszbikus lányok jobb barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok jobb barát barátnők, vagy köztük is sok a kétszínű és hazug?

Figyelt kérdés

7 évvel ezelőtt volt utoljára olyan barátnőm, akivel mindent meg tudtam beszélni, mindig ott volt nekem, és bíztam benne. A legjobb barátnőm volt, de egyszer elkezdtem visszahallani, hogy miket mondd rólam a hátam mögött, és pasi ügyekben mennyire hátba támadott rendszeresen... folyton hazudozott.. meg is szakítottam a barátságunkat.

Néhány évre rá, azthittem megtöri az "átok", hogy sosem lesznek barátnőim, mint a legtöbb normális lánynak, de arról a lányról is kiderült, hogy ráhajtott a barátomra, és én csak arra kellettem, hogy a közelében lehessen.


Azóta nem kerestem egyáltalán lányok társaságát, mert nem akartam, hogy megint ki legyek használva, meg átverve..


Nem olyan régen viszont egy koncerten váratlanul megcsókolt egy lány. Nem bántam, sőt, jól esett. Ilyen még nem történt velem úgy sem. És úgy éreztem, hogy nyithatnék talán még egyszer a lányok felé, mert oké, hogy van barátom, de akkor is valamilyen szinten magányosnak érzem magam, hogy nincs lány, akivel megoszthatnám a gondolataim, tanácsot kérhetnék stb..


Mivel a "normális" lányokban csalódtam, lehet, hogy másmilyen személyiségűek a biszex vagy leszbikus lányok?


Köszi a válaszokat:) L/20


2014. júl. 31. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A személyiség nem a szexuális irányultság függvénye. Vannak nagyon jó barátnőim, akik nem leszbikusok, és soha eszükbe nem jutna rámozdulni a barátomra, ahogy én sem tennék soha ilyet, egy barátnőmmel sem. Pedig én sem vagyok leszbikus.


Szerintem nyugodtan próbálj meg ismerkedni, mert nem igaz, hogy csak én ismerek becsületes, normális, jó embereket a világon.


Bár tény, hogy egy leszbikus barátnő esetében nem kell félned, hogy rástartol a pasidra :D

2014. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én megbízhatónak tartom magam, jó dolog ha elnyerjük egymás bizalmát :-)


Ha van kedved barátkozni, akkor üzenj! :-)

19/l/l

2014. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!