Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is éreztetek már ilyet?

Ti is éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Volt/van egy barátom akivel kb. egy éve vagyunk azok legutoljára a 8.-os ballagásomon láttam (most vagyok 9.-es) a nyáron nem sokat beszéltünk. Néhányszor chateltünk facebookon, de nem volt téma, élőben annyira más, amíg suiba jártunk a téma adta magát.

Volt/van még két velem egykorú barátom is, de velük június 30.-án /asszem/ találkoztam.


Nyilván, kevesebbet foguk velük találkozni, de bátortalan vagyok azzal kapcsolatban, hogy elhívjam-e őket akárhova, valamiért /nem tudom miért/ azt gondolom, hogy már egyszerűen nem kíváncsiak rám. Nem tudom, hogy azért nem írnak rám, mert nem érdeklem őket, vagy azért mert nem tudok beszélni chaten.


Más is érzett már ilyet?

15f



2014. okt. 10. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

aha :D most is kb. így érzek :DD

14/L

2014. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja , szerintem már nincs idejük , vagy csak nem mernek rád írni, mert ugyan azt hiszik mint te, azaz nem akarnak untatni de kitudja :D akire én kiváncsi vagyok arra ráírok aztán leszarom ha ő zaklatásnak veszi, majd közli ha valami baja van :P :D
2014. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!