Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez miért van? Ti éreztetek...

Ez miért van? Ti éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik (4éve) és jóban vagyunk, de ő nem tudja hogy tetszik. Néha azt érzem hogy szerelmes vagyok belé, máskor meg azt hogy nem. Sokszor hiányzik és szeretnék vele lenni és ameddig csak így "elvagyunk" egymással, hülyülünk addig tök jó minden, viszont amikor azt érzem, hogy lehetne több is köztünk, akkor meg azt érzem, hogy nem kell nekem. Ha mással van akkor meg nagyon féltékeny vagyok, és akkor viszont magamnak akarom. Mi a franc ez? Voltatok már így?
2014. aug. 22. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ismerős a dolog:)Szereted őt az biztos:D
2014. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"magadnak akarod", igazából szerintem ez a lényeg, hogy nem kapcsolatnak akarod, és tenni érte, őt önmagáért szeretni, kedveskedni neki, hanem csak a szórakozás része jut róla eszedbe, a többi meg talán csak a hormonjaid ~szerintem. de ne bánts ha nem így van~
2014. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es nem egészen:) pont hogy szeretem őt, ahogy van és nem csak arra kell..áá de bonyolult ez:D
2014. aug. 22. 22:09
 4/5 A kérdező kommentje:
megpróbálom máshogy fogalmazni, lehet nem voltam egyértelmű: szóval nagyon szeretem őt, mint embert és emellett tetszik is nagyon, csak nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e és hogy menne-e a kapcsolat
2014. aug. 22. 22:11
 5/5 anonim válasza:
saját tapasztalatból csak annyit tudok mondani, hogy ha nem próbálod meg, és nem beszélitek meg akkor soha nem fogod megtudni, és rámehet a barátság is ... gondold át hogy szerinted mi lenne a legjobb most neked, nektek és aztán lépj valamit.
2014. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!