Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan értessem meg a barátnőm...

Hogyan értessem meg a barátnőmmel, hogy kezd nevetségessé válni amit csinál?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, a barátnőm 14. (9.-esek vagyunk) A suliban megismerkedett egy fiúval aki eleinte jófejnek tűnt. De aztán ez a srác egyre jobban megváltozott (más lányokkal flörtölgetett, miközben a barátnőmet hülyítette...stb.) Mondtam a barátnőmnek, hogy ne élje bele magát túlságosan a dologba, mert tuti nem akar a srác komoly kapcsolatot, meg szerintem 14 évesen miért kéne kapcsolatban lenni, de ez mindegy. Szóval folyton csak róla beszél és már mindenki mondja, hogy foglalkozzon néha mással is. Mindent elhanyagol a "szerelme" miatt (persze a fiú már konkrétan lesz@rja őt), már öt egyese van +
2014. okt. 10. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnos van ilyen , majd kinő belőle
2014. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

értem hogy aggódsz érte, de sajnos nem sok mindent tudsz tenni. azt persze nem értem hogy az öt egyes hogy jön ide? mármint miért kapta? én is szerelmes vagyok nagyon 10.óta van barátom, még is jól tanulok. a legokosabb osztálytársamnak 3 nyelvvizsgája van, orvosira készül és van barátja 4 éve.

ez nem függ össze szerintem.

de szerintem már a barátnőd nagyon beleélte magát ebbe, tényleg nem tudsz mit tenni. esetleg találj ki programokat foglald l,e. aztán majd lelankad az érdeklődése. és nem fog ilyet szeretni.

szerintem 14 évesen lehet kapcsolatban lenni, de nem komolyban.. mármint később lehet komoly ha egy ideje együtt vannak, de számomra a szex és társai ennyi idősen nem fértek volna bele.

2014. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!