Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam fel az alberletem...

Hogy mondjam fel az alberletemet az egyik havromnal, akit nem akarok megbantani?

Figyelt kérdés
Harman lakunk egy alberletben, haverom a baratnojevel es en. A lakas az ove, es mielott idekoltoztem, adtam neki egy honap eloleget, amit lelakhatok. A baratnoje miatt akarok elsosorban elkoltozni, es nem akarom ezzel megbantani a haveromat sem. Meg ugyebar, ha elmegyek, akkor az utolso honapra nem fogok neki fieztni, mert igy egyeztunk meg, de valoszinuleg nem fog neki orulni. Milyen indokkal mondjam fel az alberletemet, hogy ne bantsam meg vele? Kamuindok is jo, csak nem akarom, hogy a baratsagunk ramenjen, mert akkor az utolso honap biztos kellemetlen lenne mindannyiunk szamara.

2014. okt. 13. 02:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kamuzz, legyél őszinte - de persze kíméletesen. Mondd meg, hogy kényelmetlen "harmadik keréknek" lenni.
2014. okt. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha barátok vagytok,akkor legyél őszinte.

Ha nem érti meg így járt,de legalább te őszinte voltál vele.


Barátoknak kamuzni nem jó,mert rosszul is elsülhet.Párszor már megszívtam a kamu dumáimmal és még jobb sem lett. Aztán amikor ebből a legjobb barátnőmnek elege lett mondta,hogy döntsem el mi a fontosabb.

Így inkább maradtam őszinte mint kamus,én se akartam soha megbántani,azért kamuztam.


Egyik ilyen szitu.

Barátnőm találkozgatott egy sráccal,viszont akkor amikor én kettesbe akartam a barátnőmmel lenni,minden találkozó 3-asba zajlott. Aztán amikor találkozásra került a sor,inkább kerültem,kamuztam,hogy miért nem érek rá.Tudtam,hogy a srác is ott lesz.Nekem meg az enyelgést nem volt kedvem nézni. Végül elmondtam,hogy én ha találkozok veled,akkor csak is veled szeretnék.Na meg,hogy enyelegtek az nekem kellemetlen.

Ezután változtatott a barátnőm és megköszönte az őszinteséget.

Vissza gondolva ha az elején nem kamu dumákkal jövök,hanem az első pár alkalom után meg mondom,mi nem tetszik nem szenvedtem volna annyit :D


Szóval mond meg neki az igazat :)

2014. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"A baratnoje miatt akarok elsosorban elkoltozni"

Kifejtenéd ezt bővebben, kérlek?

2014. okt. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!