Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon meg mit akar tőlem az...

Vajon meg mit akar tőlem az egyik volt barátnőm?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Van egy lány, aki 2 év volt barátnőm. Nemrég összefutottam vele és csodálkozott, hogy mennyire megváltoztam (a füvezésre és az emberekkel való közvetlenségre főleg). Most pedig itt van nállam, azzal az indokkal, hogy ki szeretné próbálni a füvet. Én tájékoztattam, hogy akkor lehet bealszik itt nálam, de ő erre azt mondta, hogy az nem baj. Akkor most lehet, hogy megint össze akar velem jönni? Igazából én örülnék neki, mert tőle szebb, jobb lány számomra nincs a földön.
2014. okt. 13. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy.
2014. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az a lány, akivel ilyen romantikus program hoz össze, egyáltalán nem nevezhető hosszú sok jót jelentő stabil kapcsolatnak. Egyébként maximum kalandot keres.
2014. okt. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Abban mi a romantikus, hogy ketten elszívunk egy spanglit? :D
2014. okt. 14. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:

érezd az iróniááááát

amúgy most alszik?

egyébként megeshet h összeakar jönni veled újra, de szerintem egyelőre csak haverkodjatok

2014. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!