Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmnek kb.2...

A legjobb barátnőmnek kb.2 órája meghalt az apukája. Szerintetek mivel tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
Még sosem halt meg egy barátomnak sem ennyire közeli hozzátartozója. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, vagy mondjak neki, amitől kicsit talán megnyugszik. Átjönni nem akar, mert az anyukája egyedül maradna, én meg nem szeretnék ott alkalmatlankodni. Mondtam neki, hogy ha bármiben segíteni tudok, hívjon. Ezen kívül még vmi?

2014. okt. 14. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most semmivel. Maradjanak együtt, csendben. Tudnak a részvétedről, egyenlőre ennyi elég. Ha tudsz segíteni valamiben, akkor majd kéri.
2014. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most hagyd kicsit,dolgozza fel.Te felajánlottad a segítségedet az elég ilyenkor.


Én ilyen helyzetben,igazából senkivel se szeretnék lenni,beszélni fel kell,hogy dolgozzam ami történt.

Amikor lejjebb megy a gyász,akkor keresném fel a legjobb barátnőmet. Mondjuk én tuti mondanám neki,hogy pár napig ne keressen,mert egyedül akarok lenni.Persze ez én vagyok és ezt gondolom.Élesbe nem tudom miként cselekednék :(

2014. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg hagyd ilyenkor.
2014. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legjobb ha békén hagyod. Majd nagy szüksége lessz rád mikor a gyász lement. Olyankor sokat segít az emberen ha valaki ott van nekik akitől érezheti hogy nincs egyedül.

Addig hagy békén.

2014. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!