Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy néha sok vagyok a...

Lehet, hogy néha sok vagyok a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 havonta egyszer rájön egy ilyen furcsa időszak, ami tart olyan egy,maximum másfél hétig. Ilyenkor nem hív telefonon, facebookon ír néhány szót, bár ott normálisan, de mégsem úgy, mint szokott, a munkahelyen meg csak a kötelezőket beszéljük meg. Ha rákérdezek, annyit mond fáradt, nincs semmi baj. Volt,mikor már konkrétan rákérdeztem, hogy velem van-e a baj, azt mondta, nem, szó sincs erről.

Aztán egyszer csak ez elmúlik.

Azért furcsa ez, mert alapvetően nagyon nagy igénye van arra, hogy kapcsolatban legyünk, hogy találkozzunk, beszéljünk. Munka után még áthív magához, vagy csak telefonon csacsogunk egy órát, tervezzük, mi lesz a következő közös program.


Szerintetek miért csinálja ezt? Velem van a baja vajon csak nem mondja? Vagy tényleg egyszerűen ilyenkor fáradt?

Azért nem hiszem, mert közben minden délután programja van, ahogyan mesélte, tehát nem otthon ül és pihen.


2014. szept. 3. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Velem is van, hogy kell egy kis nyugi, egyedüllét. Ha baja lenne veled, azt szerintem észrevetted volna, mert ha valakit nagyon idegesítesz, azt észreveszed. Hidd el :)

Olvastam, hogy programja van. Tényleg így van, vagy csak azt mondja? Ha tényleg, akkor valószínű, hogy randizni jár, vagy csak van egy másik baráti köre is, vagy ilyesmi :)

2014. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!