Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A suli megszűnése után miért...

A suli megszűnése után miért mennek tönkre a barátságok?

Figyelt kérdés

Azért, mert az nem is volt igazi barátság?

Amikor vége lett a sulinak, az osztálytársam, akikkel jó barátok voltunk, abba maradt.

Ok, hogy mindenki más merre ment, egyetem, főiskola, meg más városba, de miért lett az, hogy már fel se veszik a telefont, ha felhívom őket?

Meg senki nem ért rá valahogy többé találkozni.

Bezzeg mikor egy suliba jártunk, valahogy mindenki ráért délután. Vagy hétvégente.

Engem is hívtak mindig, hogy megyek-e velük, meg suli helyett lógtunk. :D


Aztán befejeződött a gimi, és annyi volt. Valahogy senki nem keresett, ha én hívtam fel őket, nem érnek rá, most nincsenek otthon...


Miért kell utána hanyagolni a barátokat, csak mert másik iskola?



2013. aug. 20. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szereztek másik barátokat. De ha tényleg nem veszik fel a telefont se, akkor az soha nem volt igaz barátság
2013. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balázs100439 válasza:
Velem is ezt történt..
2013. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek vannak ilyen múló barátságai az életben. Ez azért van, mert az egyik félnek nem annyira fontos az egész, és eltávolodnak. Én is sajnálom az ilyen barátságokat.
2013. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem igazán fontos barátságok, inkább csak pár összecsiszolódott ember együtt lóg egy ideig. Az igazi barátság megmarad. Én jövőre ballagok gimiből, de a mai napig megvan 3 általános iskolai barátom(az egyikükkel szinte naponta találkozunk).
2013. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!