Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnák kibékülni vele?

Hogyan tudnák kibékülni vele?

Figyelt kérdés
Pár hete a barátnőm furcsán kezdett viselkedni. Észrevettem a szüleivel együtt, hogy haragszik rám. De nem tudtuk miért. Aztán egy-két nap múlva kiderült mi történt. (róla azt kell tudni, hogy megszállottan rajong az emo stílusért és egy csomó vámpír meg ehhez hasonló sztorikat olvas a neten) Az öccse 4 évesen meghalt gázmérgezésben és Hanna (így hívják a barátnőmet) nagyon szerette, mielőtt elkezdte megszeretni ezt az emo stílust nem álmodott és beszélgetett vele bezárkózva a szobájába. Na akkor térjünk a lényegre nekem van egy fiú barátom akinek az apja újságíró. Megkért beszéljek neki arról, hogyan történt Hanna öccse halála..... én beszéltem róla már szót. Amikor ezt Hanna megtudta nagyon mérges lett. Na és ekkor jött az amire én egyáltalán nem számítottam! Hanna elkezdte begyógyszerezni magát és most korházban van! Nem merek hozzá bemenni addig amíg nem tudom mit mondjak neki.... Ja és azóta már töröltettem a cikket! Kérlek titeket segítsetek!!

2014. okt. 18. 12:55
 1/2 zoricabones ***** válasza:

Szia!

Ez bizony komoly eset. Szerintem nagyon megbántotta, hogy az engedélye nélkül beszéltél az öccséről.

Szerintem minél előbb menj el hozzá és mond el az igazat.

Csak egyszerűen mond el ha aggódtál, vagy ha fontos neked.

Ez nagyon sokat tud segíteni. Próbáld meg megnevettetni, az sokat segít, de előbb mindenképpen kérj bocsánatot és ne halasztgasd a látogatást.

Remélem segítettem :)

2014. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm... Nagyon sokat segítettél Hannát meg tudtam békíteni de ezt soha nem fogjuk elfelejteni!! Köszönöm!!!!
2014. okt. 19. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!