Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Van értelme...

Mit tegyek? Van értelme kibékülni vele?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátnőm csak megsértődött rám. A mi osztályunkban sajnos még a haverok is csúfolják egymást. Múlt héten mondtam neki valamit ami nem kellett volna de csak vicceltem ő meg nem szól hozzám keresztül néz rajtam. Egyébként ő sem a legjobb barátnő mert ha engem csúfoltak ő se védett meg inkább kinevetett úgyhogy nem is értem mi a baja. Én szívesen békülnék de ő rám se néz. Ami még nagy gond hogy szerintem vagy ő vagy a barátnője ellenem fordítja az osztályt mert azóta a par barátomon kívül mindenki kerül vagy rosszabb esetben beszòlogat. Ebben ugyan nem vagyok biztos de ez is lehetséges ezért még kevésbé tudom mit tegyek. Beszélni meg nem beszéltem vele de nincs is nagyon bátorságom hozzá.
2013. okt. 12. 16:57
 1/2 anonim válasza:
Szia! :) én megpróbálnék erőt gyűjteni és beszélni vele...ha nem megy akkor értelmetlen a barátkozás vele (szerintem)
2013. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a vele val beszélgetéssel van a bajom én amúgy is ilyen típus vagyok nem igazán szeretek beszélgetést kezdeményezni . Csak akkor vagyok barátkozós típus ha már feloldódtam.
2013. okt. 12. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!