Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kötöttetek már itt barátságot,...

Kötöttetek már itt barátságot, vagy láttok arra lehetőséget hogy itt barátságokat lehet kötni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 08:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem ez volta cél, de annyira elmélyült a privát levelezgetés, hogy végül a facebookon folytattuk. Épp most tervezzük az egyik ilyen barátommal ,hogy találkozunk, már több mint két éve csetelünk.
2014. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nem, bár nem is volt cél soha...
2014. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, azóta fb-on is levelezünk, e-mail-ezünk, minden nap chatelünk, találkozni sajnos nem tudunk, mert nagyon messze (több száz km) lakunk egymástól.
2014. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen:) Levelezünk már egy ideje,nemrég fb elérhetőséget is cseréltünk ill. e-mail és skype címet. Sajnos nagyon messze lakunk egymástól,így a találkozás még várat magára.
2014. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen, én ezért is vagyok itt :)
2014. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik ilyen barátomat már 4 éve ismerem. :) Több ilyen ismerősöm is van, akiket itt ismertem meg, a legtöbbjükkel naponta beszélünk.
2014. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen :)

Egy lánnyal már egy éve beszélgettem ( itt ismertem meg) azután átmentünk facebbok-ra és nemrég találkoztunk.

Jó volt élőben találkozni azzal akivel eddig csak neten beszélgettem.

22/L

2014. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, sőt barátnőmet is itt ismertem meg :)
2014. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, itt ismertem meg az egyik legjobb barátomat. Leveleztünk, majd Facebook és Skype elérhetőséget cseréltünk, webkameráztunk meg ilyenek, végül találkoztunk is, bár kegyetlen messze lakik. Azóta már sokszor, több napra is mentem hozzájuk/jött hozzám, nagyon örülök, hogy megismertem.
2014. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!