Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjek, hogy...

Hogyan ismerkedjek, hogy alakíthatnék ki új barátságokat?

Figyelt kérdés
Vége lett a giminek már 1 éve és csak otthon ülök, munkát nem találok, barátaim az a kevés aki van, velük is csak ritkán találkozom olyan havi 1-2x max, a csajoknál sosincs szerencsém mert elég válogatós vagyok mert azért nem mindegy hogy néz ki, de még fontosabb hogy milyen is valójában... barátkozni nem tudok senkivel mivel otthon vagyok, kezdem érezni a magányosság és talán a depresszió "tüneteit" teljesen elment az életkedvem, nincs kedvem semmihez és szánalmasnak érzem magam, nincsenek céljaim. sokszor elmélkedem magamon és az embereken, meg hogy mit is tehetnék hogy jobbra forduljon a sorsom és ebben szeretném a segitségeteket kérni vagy aki volt ilyen helyzetben mit tett? egyedül nehéz bárhová is elmenni és mégnehezebb normális emberekkel megismerkedni, nem tudom mi értelme az életemnek, gondolkoztam már öngyilkosságon is de arra jutottam hogy a rokonaimnak mekkora fájdalmat okoznék ezzel, na meg a halálnál minden jobb, kérlek aki tud valami tippet adni hogy hogy lehetnék ujra szociális normális emberi lény az írjon valami hasznosat :) minden válaszért nagyon hálás vagyok és megy értük a zöld kéz
2014. máj. 18. 18:44
 1/7 Dwight Schrute ***** válasza:
100%
továbbtanulás?
2014. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem tudom mi legyek, elég szánalmasan hangzik tudom de nem érdekel igazán semmi,de nyilván tanulok valamit mert muszáj, de nem a diploma vagy egyéb papírok miatt aggódom egyenlőre hanem hogy se barátom se barátnőm se életcélom, és így azért elég szar az élet :(
2014. máj. 18. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy összekapod magad vagy megrohadsz. Nem fognak örökké eltartani, úgyhogy ideje kezdened valamit magaddal.
2014. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó én is ezen vagyok, de most a barátság kialakitásán van a hangsúly a kérdéseben :)
2014. máj. 18. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
lesz melód ott lesznek új haverjaid
2014. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ebben reménykedem én is, de aztán hogy kinek vagyok szimpatikus kinek nem, ki tudja , na meg hogy nekem ki szimpatikus
2014. máj. 18. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk először kinéznél egy iskolát, ott lennének ismerőseid, nem csak otthon gubbasztanál, meg egy lépéssel előrébb lennél a saját fizetéshez.
2014. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!