Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ilyen esetben ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Idén áprilisában a férjem féltékenységből bántott én feljelentettem azóta megbántam és minden rendben van nálunk azóta soha nem adok rá okot.

Pártfogohoz kell járnia aki az első perctől kezdve le akarja rólam beszélni mondván rossz hatással vagyok rá, a őártfogoja fiatal nő akinek nincsen pasija, és arra akarja rá beszélni a férjemet hogy váljon el tőlem, és ki akarja ábránditani belőlem. Amikor számon kértem rajta hogy ez igaze amiket a párom mondott tagadta, elmondtam a fönökének az pedig azt mondta ilyet nem tehet ezzel túl lép a hatáskörén akkor cseréljék el mert nem pártatlan, és fel merül a gyanú hogy bejön neki a párom aki írtóra jó képű és 25éves. Irtam az igazság szakértöknek is hogy mi a helyzet persze ott bövebben elmondtam a dolgot azt mondták kivizsgálják az ügyet és kitalálnak valamit. Nem inkább lekéne cserélni egy másikra? Mit kéne tennem ti mit tennétek? Félek hogy tönkre teszik a házaságomat mintha az semmit se érne úgy csinálnak mintha mi nem egy család lennénk mintha két idegen lenne akit szét kell választani de én ezt nem akarom el vagyok keseredve.



2014. okt. 17. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem adsz rá okot hogy verjen?

Feladtad a személyiséged! Persze vannak akik subok, vannak akik áldozatként szeretik élni az életüket!

ENGEDD EL!

Nem fog segíteni a pártfogó váltás sem, ha a párod el tudja bolondítani! Attól még tarthatják a kapcsolatot titokban.

Az persze reményt adhat, hogy elmeséli otthon. De higy milyen hangsúlkyal az nem mindegy!

Bepnaszolsz, feljelentesz. Belemész egy végeláthatatatlan folyamatba ahonnan nem fogsz sérülés nélkül kijönni.

2014. okt. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy le tudják rólad beszélni a férjed, ott már komoly gondok vannak.
2014. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó esetben csak leckét akar adni férjed abból, hogy érezd át, néha indokolt lehet a féltékenység (az már nem hogy ilyenkor fizikai tettlegességig ragadtassuk magunkat).

Vele mi történt, magánvádas könnyű testi sértéses büntetőügyben ítéletet kapott?


Bár a konfliktuskezelés témában írott könyvek biztos hogy nem ezt ajánlják, de én mégis azt ajánlom hogy féltékenységednek nyugodtan adjál hangot élesen egy vitában, és keverj neki le egy sallert is. Ha csak leckét akart adni féltékenységből, akkor itt eljön az a pont, hogy bizonyítsa, hogy normális embernek is lehet féltékenységtől egy pillanatra örült indulata (véleményem szerint nőnek lehet, férfinak nem), ha viszont nem, akkor lehet hogy kapsz válaszul Te is párat, ami talán elgondolkodtatásra késztet.

2014. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na de a partfogoval mit tennetek aki ilyen hozza allassal van??? Mert ez nem normalis dolog.
2014. okt. 17. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne a pártfogó csajjal foglalkozz, hanem a férjeddel. Lehet hogy őt pont munkaetikailag ezért felelősségre lehetne vonni, de minden férjed előtt magát riszáló csajt nem vadászhatsz le. Azaz ha férjed hajlamos más csajokkal kikezdeni és erről értesülsz, akkor csak a között választhatsz, hogy ezt tűröd-e vagy elválsz tőle.
2014. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A nok hibaja is! Mert ha tudjak hogy nos akkor kotelesege tiszteletbem tartani a hazasagot es nem kikezdeni vele mert jokepu es fiatal.
2014. okt. 18. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem házassági tanácsadásra jártok? Vagy valamilyen párterápiára. Ne csak ő járjon egyedül, ketten menjetek.
2014. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!