Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmenjek vagy ne?

Elmenjek vagy ne?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok.

Most kezdtem a középiskolát.


Már nagyjából összeállt a baráti társaságom, de van az osztályban 4 fiú, akit nem tudok hova tenni.

Ők mind a négyen ismerik egymást korábbról.


Szóval, van 2 fiú, akikkel talán a "legjobban" vagyok és van rajtuk kívül 3-4 akikkel csak szimplán jóban.


És van ez a 4 gyerek...

Az egyikük még elmegy, vele elvagyok.

A másik három valahogy mintha nem kedvelne.

Mindenkivel kezdeményezőek, csak velem nem.

Ha én kezdeményezek, akkor általában leráznak.


Tehát, nem olyan durván, hogy 'takarodj innen', csak egyszavas választ adnak, nem kérdeznek vissza.


Nem értem, hogy mi bajuk lehetne...

Csendes vagyok, talán túlságosan is, de aki akar velem ismerkedni, az így is tud (lsd. többi fiú)...


Szóval, az egyik fiú rendez náluk egy ilyen kis nyársalgatást, filmezést, ahova várja az egész osztályt (erre azért van szükség mert van a városban 2 külföldi cserediák, akiket megvendégel).

Szóval, úgy, hogy személyesen odament és mondta, hogy jó lenne ha eljönnél, vagy hogy ráérsz-e, úgy csak 2 fiúhoz ment oda (mármint az ő négyesükön kívül).

Egyik haverom utána viccből odaszólt neki, hogy 'mi van? engem már meg se hívsz?', erre azt válaszolta, hogy 'eljöhetsz, ha akarsz'.


Majd facebookra is kitette, hogy aki akar jöjjön el.


A többi fiú közül elvileg 1-2 embert kivéve mindenki megy, és nem szeretnék kimaradni dolgokból, de mivel valószínűleg az a fiú lesz a központban, ezért nem tudom mitévő legyek, meg ez az, 'eljöhetsz, ha akarsz' nem nagyon tetszik..


Ti mit tennétek?


2014. okt. 23. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én mindig úgy voltam vele, hogy ha valahova nem hívnak, akkor nincs ott a helyem.
2014. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne menj, mert minek? Azért hogy "ne maradj ki"? Annyi mindenből ki fognak még hagyni, aminek a megszervezéséről szimplán nem fogsz tudni, hogy el se tudod képzelni.


B**zod én végzős vagyok középsuliban és van olyan osztálytársam, akivel a büdös életben még nem beszéltem. Hagyd el az egészet a francba, egy osztály nem közösség, ez óriási tévhit. Csak a legeslegszerencsésebbek kerülnek olyan osztályba, ahol tényleg mindenki tiszteli a másikat. Az ilyesmi ritka mint a fehér holló.


Azt mondod van 2 jó barátod, meg még jópár haverod. Ennyi kell, sok sikert a középiskolához.

2014. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!